Днями на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького відбулась наукова конференція студентів і молодих вчених. Диплом I ступеня за найкращу презентацію наукової роботи отримала студентка V курсу Івано-Франківського національного медичного університету Ольга Прусак.

Темою роботи нашої студентки було «Застосування Грандазолу для профілактики гнійно-септичних ускладнень в оперативній гінекології». Дослідження тривало майже пів року. Науковий керівник — кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології ім. І.Д. Ланового Оксана Ласитчук.

Ольга Прусак вже не перший рік займається науковими дослідженнями, бере участь у наукових конференціях, які відбуваються в ІФНМУ, а цього разу вирішила представити свою роботу у Львові. «Я отримала дуже багато вражень у Львові, — розповідає наш дипломант. — Під час конференції відбувалися майстер-класи, цікаві лекції, нас організували екскурсії університетом, цікаве дозвілля, під час нагородження навіть відбувся святковий концерт. Я познайомилася з чудовими студентами з інших міст, ми послухали роботи один одного, поспілкувалися, обмінялися враженнями».

facebookyoutube