Оголошення

Кафедра медицини катастроф і військової медицини Івано-Франківського національного медичного університету оголошує набір слухачів на прискорені курси навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, а саме лікарів усіх спеціальностей, стоматологів та провізорів, для Збройних Сил України за стандартами НАТО тактичного рівня підготовки.

У випадку, коли лунає оповіщення про початок повітряноїтривоги (сирена, сигнал мобільного додатку тощо) викладач повинен негайно припинити заняття, повідомити про це здобувачів освіти та дотримуватись правил поведінки в умовах воєнного стану (https://www.ifnmu.edu.ua/uk/tsyvilnyi-zakhyst). Усі студенти разом з викладачем повинні пройти у відповідне укриття цивільного захисту та перебувати в ньому до сигналу відміни повітряної тривоги.

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.

Вельмишановні колеги!

Маємо честь запросити Вас прийняти участь у 93-ій науково-практичній конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармації»,  яка відбудеться 28-30 березня 2024 року.

Із метою ознайомлення науково-педагогічних, педагогічних працівників, здобувачів ступеня доктора філософії, докторантів та зацікавлених осіб із бібліографічними базами даних Scopus, Web of Science Core Collection та Google Scholar авторськими ідентифікаторами, журнальними метриками та соцмережами науковців оголошуємо про проведення серії семінарів:

лютий – «Міжнародні бібліографічні бази даних наукової інформації. Робота з Scopus, Web of Science, Google Scholar»

березень – «Авторські ідентифікатори. Спеціалізовані соцмережі науковців»

квітень – «Підбір видання для публікації. Журнальні метрики. Референс-менеджери»

Реєстрація на участь у семінарах триває до 1 лютого за покликанням: https://forms.office.com/e/unY9wVDwJV

Вся інформація про дату та форму проведення буде надсилатися на корпоративну пошту. Приєднуйтеся для розвитку та обміну досвідом в науковому співтоваристві!

З повагою, науковий відділ ІФНМУ

З метою забезпечення системного та безперервного характеру здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції в ІФНМУ та належної організації роботи каналів отримання повідомлень про корупцію, отримання та розгляду повідомлень про корупцію в умовах воєнного стану - університет забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

На внутрішні та регулярні канали повідомлення про корупцію можна повідомляти інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення, а саме:

✅шкоди обороноздатності та державному суверенітету України (наприклад, розкриття місцезнаходження українських військ, поширення ворожої пропаганди, державної зради і колаборації з країною-агресором тощо), яку потрібно негайно передати органам Служби безпеки України.

✅різних видів зловживань (наприклад, неправомірне підвищення цін на продукти або ліки, завищення цін за оренду житла для внутрішньо переміщених осіб, отримання незаконної плати за евакуаційні перевезення чи за оформлення гуманітарної допомоги тощо), яку потрібно розглянути в межах компетенції та одночасно проінформувати органи Держспоживслужби чи Національної поліції України.

✅нових видів шахрайства (наприклад, створення фішингових сайтів благодійних фондів, фейкових оголошень щодо збору грошей на лікування постраждалих від війни, листів нібито від імені НБУ щодо переказів коштів на допомогу ЗСУ у криптовалюті тощо), яку потрібно негайно передати Департаменту кіберполіції НПУ.

✅активів осіб, причетних до агресії російської федерації проти України, за кордоном, яка збирається на Порталі повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф проти України.

Ця інформація може сприяти викриттю корупції, притягненню винних осіб до відповідальності, утвердженню принципів доброчесності та навіть порятунку людського життя.

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Канали повідомлення в ІФНМУ:

  1. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Телефон: +38(097) 99-49-150 Пн-Чт: 08:00-17:15 год Пт: 08:00-16:00 год
  3. Скринька для звернень про корупційне правопорушення розміщена в холі центрального корпусу ІФНМУ (вул.Галицька, 2)
  4. Анонімно ФОРМА (Google Forms)

Анонімні звернення розглядатимуться уповноваженим з питань запобігання корупції відповідно до вимог ст.53 Закону України «Про запобігання корупції»