До уваги кафедр, здобувачів освіти, деканатів, ННІПО, фахового медичного коледжу, відділу аспірантури та докторантури, керівників навчальних корпусів!

 

Навчання здобувачів освіти з 25 січня по 29 січня 2021 року продовжити дистанційно. Просимо кафедри, навчальні корпуси, лабораторії, навчально-практичні центри підготуватись до переходу на аудиторне навчання з 01.02.2021р. (Наказ ректора буде надіслано додатково).

Слідкуйте, будь ласка, за інформацією на сайті Університету.

 

Навчальний відділ

До уваги завідувачів кафедр, деканатів, дирекції фахового медичного коледжу, студентського парламенту!       

Враховуючи епідемічну ситуацію ("червона зона"), навчання на 2,3,4,5,6 курсах всіх спеціальностей та фахового медичного коледжу (всіх курсів та всіх спеціальностей) розпочнеться 01.09.2020 року в дистанційному режимі відповідно до розкладів занять та дзвінків, надісланих навчальним відділом. Науково-педагогічні та педагогічні працівники можуть здійснювати заняття з дому. При неможливості забезпечити навчальний процес з особистих технічних засобів навчання, заняття проводити з кафедри, або інших навчальних кімнат, які будуть визначені для дистанційного навчання відділом інформаційно-аналітичного забезпечення (навчальні кімнати будуть додатково надіслані).

Інформація про початок навчання студентів 1-го курсу буде надіслана після Наказу про зарахування.

Прохання слідкувати за інформацією на сайті про організацію навчального процесу та підтверджувати отримання цієї інформації.

Дану інформацію довести до відома усіх співробітників кафедри.

З повагою, навчальний відділ.

 

 

23452345

XII Міжнародний медичний Форум

«Інновації в медицині – здоров’я нації»

Охорона здоров’я України за рік пандемії випробувала свою систему у повній мірі, кожен медичний фахівець відчув особливу необхідність своєї праці та уся медична галузь побачила свої можливості.

Наслідки коронавірусної хвороби змінюють світ, змушують адаптуватися до реалій сьогодення, корегуючи пріоритети та змінюючи вектори свого розвиту. Саме тому, замість очікування невизначеної стабільності, ми вирішили змінюватися. Подія, що 11 років поспіль збирає медичних фахівців з усієї України та зарубіжжя на одному майданчику отримає нове життя!

2021 рік для Міжнародного медичного Форуму – рік нового формату, рік значних оновлень та дванадцята зустріч, яка відбудеться 20-22 квітня задля розвитку медичної галузі України! Відтепер МедФорум буде проходити у сучасному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», що знаходиться у Київській обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1 та має все необхідне для безпечної та продуктивної зустрічі фахівців.

Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT.

Співорганізатор: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Офіційний партнер Форуму – Український Медичний клуб.

Генеральний партнер Форуму – CANON.

До підготовки заходу долучаються профільні медичні асоціації, громадські об’єднання, медичні академії післядипломної освіти, вищі навчальні медичні заклади. Форум підтримують ЗМІ України та зарубіжжя, інтернет-портали та інші інформаційні ресурси.

Міжнародний медичний Форум включає насичену наукову програму та спеціалізовані виставки, де можна обмінятись досвідом та підвищити кваліфікацію; ознайомитись з новинками медичного та лабораторного обладнання, протестувати та ознайомитися з особливостями його практичного застосування у роботі.

Відвідувачі: представники органів влади, керівники закладів охорони здоров`я всіх форм власності, директори та їх заступники, завідуючі лабораторій, вчені і лікарі різних спеціальностей, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники медичного та лабораторного обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.

Експозиція учасників Медичного Форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров'я України та зарубіжжя.

На Міжнародній виставці охорони здоров’я MEDICAEXPO буде представлено повний спектр медичного та лабораторного обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення від українських і зарубіжних компаній, а саме:

  • медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
  • обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
  • комплексне забезпечення медичних лабораторій;
  • обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
  • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
  • клінінг, стерилізація і дезінфекція;
  • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
  • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
  • естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології;
  • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

На Міжнародній фармацевтичній виставці PHARMAEXPO презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

У рамках науково-практичної програми МедФоруму – Х ювілейному Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці. Основними напрямами конгресу є: організація і управління охороною здоров'я, приватна медицина, радіологія, сімейна медицина, терапія, кардіологія, неврологія, медицина невідкладних станів та медицина катастроф, хірургія, травматологія та ортопедія, фізична терапія та медична реабілітація, онкологія, акушерство і гінекологія, фармація та багато інших.

Традиційно під час Форуму працюватимуть освітні школи й майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст.

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Одночасно з Міжнародним медичним Форумом відбуватимуться:

ІІ Міжнародний конгрес з лабораторної медицини, де відвідувачі зможуть почути про новинки лабораторного обладнання, побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування, побудувати довгострокові ділові відносини між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання.

В рамках Конгресу, три дні поспіль відбуватимуться науково-практичні заходи, де спеціалісти в галузі лабораторних досліджень почують актуальну інформацію від експертів, обміняються досвідом з колегами, підвищать свою кваліфікацію. Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році» і фахівці лабораторної справи отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

Х ювілейна Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – виставка медичного туризму України, яка об'єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти.

Зареєструйтеся на сайті – отримайте безкоштовне запрошення на Форуму!

http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj/

До зустрічі 20–22 квітня 2021 року за адресою:

ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київська область, с. Березівка, вулиця Амстердамська, 1

(організаторами передбачено регулярний трансфер у дні Форуму від станції метро «Житомирська»)

 

З питань участі у виставках:

Тел.: +38 063 867-59-49, +38 066 800-83-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

З питань участі у конгресах:

Тел.: +38 063 867-59-49, +38 066 800-83-64

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

WWW.MEDFORUM.IN.UA

 

Розпочато відбір претендентів на орден і медаль святого Пантелеймона

image001111

На Прикарпатті розпочався відкритий конкурсний відбір на присудження відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона» і «Медаль святого Пантелеймона». Про це повідомив голова регіональної експертної ради з відбору претендентів на таку відзнаку, доцент Івано-Франківського національного медичного університету Іван Мельник.

У 2021 році відзнака «Орден святого Пантелеймона» присуджуватиметься у шести номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник» (медсестра, фельдшер, акушерка, санітар), «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України».

Відзнака «Медаль святого Пантелеймона» присуджується молодим медикам до 35 років. У 2021 році буде три номінації: «За лікарське мистецтво», «За турботу і ласку до хворого», «За наукові розробки в медицині».

Визначення претендентів на орден і медаль святого Пантелеймона проводиться за поданням трудових колективів медичних закладів, громадських організацій сфери охорони здоров’я, об’єднань пацієнтів, релігійних організацій. Прийом документів кандидатів регіональна рада уже розпочала, триватиме він до кінця лютого 2021 року.

Традиційно відзнаку вручають 9 серпня у день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Таку престижну відзнаку ще називають «Медичним Оскаром», який присуджується за гуманістичну діяльність у галузі охорони здоров’я. Приємно, що з 2017-го представники Прикарпаття щороку були номінантами, тобто фіналістами конкурсу, а професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету Нестор Середюк здобув «Орден святого

Пантелеймона» у номінації «Найкращий лікар» та асистент ІФНМУ Олексій Гудз здобув «Медаль святого Пантелеймона» у номінації «За лікарське мистецтво» серед молодих медиків до 35 років.

 

 

Про можливість відрядження в райони проведення АТО для надання медичної допомоги

 

Відповідно до наказу МОЗ України від 18.11.2016 р. № 1254 «Про організацію направлення медичних та немедичних працівників, які добровільно виявили бажання надати медичну допомогу в районах проведення АТО» інформуємо про можливість відрядження в райони проведення АТО на території Донецької та Луганської областей в рамках проекту «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова».

Метою даного проекту є залучення цивільних медиків та допоміжний персонал, за умови наявності добровільного письмового волевиявлення, для проведення діагностики, диспансеризації та надання медичної допомоги військовослужбовцям, працівникам правоохоронних органів та цивільному населенню, що проживають чи проходять військову службу в районах проведення АТО, а також в інших регіонах України.

Додаткова інформація: http://medbat.org.ua/

Можливість стажування для студентів за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія»

 

Відділ міжнародних зв’язків оголошує відбір серед студентів за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» бажаючих пройти стажування в місті Ополє (Польща). Всіх бажаючих просимо до 29.01.2021 року подати резюме у відділ міжнародних зв’язків.

Більш детальна інформація за тел. 0504338338 (Руслан Васильович Козовий) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.