ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

 

Запрошуємо Вас взяти участь у  науково-практичній конференції з міжнародною участю «РОЗВИТОК КРАЩИХ ПРАКТИК В ПІДГОТОВЦІ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ»  

Конференція внесена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році» (№ 186) 

м. Івано-Франківськ, 4 листопада 2022 р.  

 

Всі учасники конференції отримають сертифікат учасника із зазначенням загальної кількості академічних годин: 6 год (0,2 кредити ECTS) (відповідно до Постанови КМ України № 800 від 21.08.2019р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»), 

 

Попередня реєстрація є обов’язковою за покликанням: https://forms.gle/Ux9zgrXQh55bRJiW9

- Інформаційне повідомлення

 

 

Згідно наказу МОЗ України від   28 травня  2012р. № 390  випускники університету, які закінчили в 2022 році навчання в інтернатурі та отримали сертифікат згідно вимог наказу мають право на отримання одноразової  адресної грошової  допомоги.

Для цього необхідно до 14 жовтня 2022р. в відділ працевлаштування студентів і випускників університету (Мельник Іван Васильович тел. 0672988627)

надати:

 1. Заяву на ім’я ректора (за зразком, написану від руки).
 2. Копію трудової книжки,  завіреної  печаткою лікувального закладу (кожної сторінки).
 3. Договір  (оригінал) між Вами та лікувальним закладом (має бути вказано зобов’язання відпрацювати терміном не менше три роки) .
 4. Довідка з банку із реквізитами розрахункового рахунку для перерахування коштів.  

Зразки документів для оформлення на сайті відділу .

Часи роботи: з 15.00 до 17.00 (з понеділка до п’ятниці).

   Бібліотека ІФНМУ інформує про те, що видавництво “Нова Книга” надає безкоштовний доступ до медичних електронних навчальни видань на платформі  Vilibri, а також пропонує легальний доступ викладачам і студентам  ІФНМУ до таких навчальних видань:

 1. Гігієна та екологія: підручник / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора
  В. Г. Бардова – Вінниця: Нова Книга, 2020
 2. Hygiene and Ecology: textbook / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора
  В. Г. Бардова – Вінниця: Нова Книга, 2022

   Підручники відповідають навчальній програмі і базуються на сучасних досягненнях науки про здоров’я людини та біосферу, забезпечать вивчення дисципліни, успішне проходження студентами OSCE-2 та ліцензійного іспиту КРОК-2, оскільки книги містять нові дані, що увійшли до державних випускних випробувань.

         “Нова книга”  запрошує на платформу Vilibri і як  нею скористатися   описано  у  додатку.

  Додаток  pdf   

Відповідно до наказу ректора від 22 серпня 2022 року №780-д «Про організацію освітнього процесу в осінньому семестрі 2022- 2023 н. р.» та враховуючи ситуацію в регіоні та в державі, рекомендації МОЗ та МОН України в Івано-Франківському національному медичному університеті освітній процес в осінньому семестрі буде організовано за змішаною формою (лекції - дистанційно на онлайн-платформі; практичні, семінарські та інші види занять - в аудиторіях, навчальних кімнатах). 

Навчання починається з 19.09.2022 року за розкладом першого тижня в дві зміни

Перша зміна для: 

1 курс 1 семестр – Фармація, промислова фармація (магістри денна форма) 

1 курс 1 семестр – Фізична терапія, ерготерапія (магістри) 

2 курс 3 семестр за скороченим терміном навчання – Медицина (магістри), Стоматологія (магістри), Фізична терапія, ерготерапія (бакалаври), Фармація, промислова фармація (магістри денна форма навчання) 

Друга зміна (практичні та семінарські заняття починаються з 12.10) для: 

1 курс 1 семестр – Медицина (магістри), Педіатрія (магістри), Стоматологія (магістри), Фізична терапія, ерготерапія (бакалаври) 

*Лекції для другої зміни будуть читатись за розкладом, де зазначена година проведення лекції. 

Просимо усіх учасників освітнього процесу слідкувати за можливими змінами в розкладах занять та дотримуватись алгоритму дій на випадок повітряної тривоги. 

Навчальний відділ ІФНМУ 

 

З метою забезпечення системного та безперервного характеру здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції в ІФНМУ та належної організації роботи каналів отримання повідомлень про корупцію, отримання та розгляду повідомлень про корупцію в умовах воєнного стану - університет забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

На внутрішні та регулярні канали повідомлення про корупцію можна повідомляти інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення, а саме:

✅шкоди обороноздатності та державному суверенітету України (наприклад, розкриття місцезнаходження українських військ, поширення ворожої пропаганди, державної зради і колаборації з країною-агресором тощо), яку потрібно негайно передати органам Служби безпеки України.

✅різних видів зловживань (наприклад, неправомірне підвищення цін на продукти або ліки, завищення цін за оренду житла для внутрішньо переміщених осіб, отримання незаконної плати за евакуаційні перевезення чи за оформлення гуманітарної допомоги тощо), яку потрібно розглянути в межах компетенції та одночасно проінформувати органи Держспоживслужби чи Національної поліції України.

✅нових видів шахрайства (наприклад, створення фішингових сайтів благодійних фондів, фейкових оголошень щодо збору грошей на лікування постраждалих від війни, листів нібито від імені НБУ щодо переказів коштів на допомогу ЗСУ у криптовалюті тощо), яку потрібно негайно передати Департаменту кіберполіції НПУ.

✅активів осіб, причетних до агресії російської федерації проти України, за кордоном, яка збирається на Порталі повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф проти України.

Ця інформація може сприяти викриттю корупції, притягненню винних осіб до відповідальності, утвердженню принципів доброчесності та навіть порятунку людського життя.

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Канали повідомлення в ІФНМУ:

 1. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 2. Телефон: +38(097) 99-49-150 Пн-Чт: 08:00-17:15 год Пт: 08:00-16:00 год
 3. Скринька для звернень про корупційне правопорушення розміщена в холі центрального корпусу ІФНМУ (вул.Галицька, 2)
 4. Анонімно ФОРМА (Google Forms)

Анонімні звернення розглядатимуться уповноваженим з питань запобігання корупції відповідно до вимог ст.53 Закону України «Про запобігання корупції»