До відома абітурієнтів 2023 року! 

В Івано-Франківському національному медичному університеті проводиться 

День відкритих дверей

В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Початок 11 червня 2023 року о 10:00 годині

 

Для участі необхідно перейти за посиланням

 

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2023

 

Запитання надсилайте завчасно електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

із зазначенням теми листа «День відкритих дверей»

 

 

 

 

Упродовж лютого-травня 2023 року компанія Elsevier організовує пройдуть вебінари для вчених українською мовою з питань використання баз даних ScienceDirectScopus та аналітичного інструменту SciVal, а саме:

  • робота з електронними базами;
  • аналіз наукової інформації;
  • визначення актуальних тенденцій розвитку науки;
  • пошук партнерів для співпраці;
  • формування ефективних стратегій проведення досліджень;
  • створення та коригування профілів установ у базі даних Scopus;

Окрім вебінарів українською мовою Elsevier пропонує англомовні вебінари щодо роботи з ресурсами Elsevier.

Графік вебінарів та реєстраційні форми для участі в них доступні за посиланням: bit.ly/3xBxjj3 .

02 травня 2023 р. Міністерством охорони здоров’я України оприлюднено Наказ №673 «Про внесення змін до наказів Міністерства охорони здоров’я України від 22 червня 2021 року №1254 та 26 липня 2022 року № 1327".

Ознайомитись з даним наказом можна за покликанням:

- Наказ МОЗ України від 10.04.2023 № 673 "Про внесення змін до наказів Міністерства охорони здоров’я України від 22 червня 2021 року № 1254 та від 26 липня 2022 року № 1327"

- Наказ МОЗ України від 22.06.2021 № 1254 "Про затвердження Положення про інтернатуру та вторинну лікарську (провізорську) спеціалізацію"

- Наказ МОЗ України від 26.07.2022 № 1327 "Про особливості проходження інтернатури в умовах воєнного стану"

Додаткова інформація щодо розподілу випускників 2022-2023 навчального року буде надана після наради керівників ЗВО із першим заступником Міністерства охорони здоров’я України, яке заплановане 04 травня 2023 року

 

 

Івано-Франківський національний медичний університет запрошує абітурієнтів здобути одну із найзатребуваніших професій сьогодення – фах медичного перекладача! 

У час глобалізації вищої медичної освіти та активізації медичного туризму послуги медичного перекладача є необхідними як ніколи. 

Усі сфери охорони здоров’я, як-от фармацевтика, медицина, біотехнології – щоразу сильніше відчувають потребу у висококваліфікованій лінгвістичній підтримці. 

Так, випускник освітньої програми «Прикладна лінгвістика. Медичний переклад (англійська мова)» 

зможе працювати перекладачем текстів галузевого спрямування; перекладачем-копірайтером; контент-менеджером; оператором-перекладачем; особистим гідом-перекладачем; лінгвістом, асистентом програміста; перекладачем-консультантом… І це ще не весь перелік! 

Навчаючись на цій освітньо-професійній програмі, студенти опанують не тільки професійну медичну англійську мову, а й базові знання в царині медицини, медичної термінології та у сфері  ІТ. 

Зробіть перший крок у своє європейське майбутнє! Приєднуйтеся до університетської родини й здобувайте фах майбутнього! 

Детальніше ознайомитися із пропонованою освітньою програмою у відео. 

 

 

На кафедрі медицини катастроф та військової медицини з 27 квітня протягом місяця проводитимуться заняття з вивчення стрілецької зброї. Запрошуємо усіх бажаючих працівників та студентів Івано-Франківського національного медичного університету кожного четверга о 16 годині в аудиторію № 14.

Пісня та кліп створені ТНМК за підтримки Фонду Східна Європа у співпраці з ДСНС України в межах програми «Дивись під ноги!», що фінансується DanChurchAid; та програми «Спільнодія» – за фінансування Європейського Союзу.

З метою забезпечення системного та безперервного характеру здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції в ІФНМУ та належної організації роботи каналів отримання повідомлень про корупцію, отримання та розгляду повідомлень про корупцію в умовах воєнного стану - університет забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

На внутрішні та регулярні канали повідомлення про корупцію можна повідомляти інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення, а саме:

✅шкоди обороноздатності та державному суверенітету України (наприклад, розкриття місцезнаходження українських військ, поширення ворожої пропаганди, державної зради і колаборації з країною-агресором тощо), яку потрібно негайно передати органам Служби безпеки України.

✅різних видів зловживань (наприклад, неправомірне підвищення цін на продукти або ліки, завищення цін за оренду житла для внутрішньо переміщених осіб, отримання незаконної плати за евакуаційні перевезення чи за оформлення гуманітарної допомоги тощо), яку потрібно розглянути в межах компетенції та одночасно проінформувати органи Держспоживслужби чи Національної поліції України.

✅нових видів шахрайства (наприклад, створення фішингових сайтів благодійних фондів, фейкових оголошень щодо збору грошей на лікування постраждалих від війни, листів нібито від імені НБУ щодо переказів коштів на допомогу ЗСУ у криптовалюті тощо), яку потрібно негайно передати Департаменту кіберполіції НПУ.

✅активів осіб, причетних до агресії російської федерації проти України, за кордоном, яка збирається на Порталі повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф проти України.

Ця інформація може сприяти викриттю корупції, притягненню винних осіб до відповідальності, утвердженню принципів доброчесності та навіть порятунку людського життя.

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Канали повідомлення в ІФНМУ:

  1. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Телефон: +38(097) 99-49-150 Пн-Чт: 08:00-17:15 год Пт: 08:00-16:00 год
  3. Скринька для звернень про корупційне правопорушення розміщена в холі центрального корпусу ІФНМУ (вул.Галицька, 2)
  4. Анонімно ФОРМА (Google Forms)

Анонімні звернення розглядатимуться уповноваженим з питань запобігання корупції відповідно до вимог ст.53 Закону України «Про запобігання корупції»