НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

Доцент кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології імені академіка Є.М. Нейка, к.мед.н. Віталій Камінський виграв грант для участі у 5-ій міжнародній науково-практичній конференції з ниркової патології.

На клінічній базі університету КНП "Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний центр", за ініціативи та сприяння ректорату Івано-Франківського національного медичного університету, проходить виїзний цикл тематичного вдосконалення "Некоронарогенні захворювання міокарда".

На медичному факультеті відбулася нарада зі студентами шостого курсу, присвячена розподілу в інтернатуру випускників ОПП "Медицина" та ОПП "Педіатрія" у 2023 році.

22 травня в Україні відбувся всеукраїнський соціальний проєкт – День діагностики меланоми. Працівники кафедри Дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету, в рамках проєкту безплатно проводили обстеження новоутворів шкіри. Огляд тривав з 13 по 26 травня.

За ініціативи проєкту «Keep your health» студентської організації EMSA спільно з кафедрою онкології відбулася лекція на тему «Меланома: симптоми та діагностика. Перші ознаки раку шкіри».

В Івано-Франківському національному медичному університеті у понеділок, 29 травня, розпочалася підсумкова атестація випускників 2023 року ОПП Медицина. Іспит відбувається згідно з положенням про ЄДКІ у форматі ОСКІ на 12 клінічних станціях.

В Івано-франківському національному медичному університеті на кафедрі дитячих інфекційних хвороб 25 травня відбулося заключне у цьому семестрі 10 засідання студентського наукового гуртка, під час якого проведено майстер-клас з використання cito тестів у практиці лікаря-інфекціоніста / дитячого інфекціоніста. Слухачами були студенти п'ятого курсу медичного та педіатричного факультетів і факультету підготовки іноземних громадян.

21 століття кидає багато викликів медицині, зокрема і тих, що стосуються навчального процесу. Для сучасного студента-медика є важливим не тільки теоретична підготовка, а й повноцінне вивчення та відточення практичних навичок.

Впродовж 25-26 травня триває науково-практична конференція на тему «Ендокринна патологія: мультидисциплінарний підхід», серед організаторів якої є й Івано-Франківський національний медичний університет.

На кафедрі офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету в рамках безперервного професійного розвитку лікарів доцентка кафедри Роксолана Вадюк провела семінар на тему «Інтравітреальні введення анти-VEGF препарату».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

karta

Biblo ban

arnika