Увага! 

Відповідно до пункту 8 наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів», у 2020 році атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії лікарів переносяться на період дії карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

Термін дії посвідчень про кваліфікаційну категорію, який спливає у період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни цього карантину, продовжується на один рік.» 

У разі внесення змін до графіка засідань Центральної атестаційної комісії МОЗ України на 2020 рік інформацію буде внесено додатково.» 

УВАГА!

З метою попередження суб’єктів здійснення господарської діяльності, які займаються реєстрацією лікарських засобів, проведенням клінічних досліджень лікарських засобів, медичною практикою, та мають намір подати відповідні заяви та документи до МОЗ України інформуємо, що з 12 червня 2017 року прийом відвідувачів Центру адміністративних послуг МОЗ України «Єдине вікно» буде здійснюватись в приміщенні Державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України» за новою адресою: вул. Смоленська, 10, м. Київ, (ст. Метро «Шулявка»).

Після відправки документів необхідно зателефонувати за номером 044-451-79-02 для отримання реєстраційного номера.

МОЗ України «Єдине вікно» ЦАК м. Київ, вул. Смоленська, 10

 

- Лист атестація 2021

- Наказ МОЗ 74 Про затвердження змін до деяких наказів МОЗ України

- Додаток до наказу МОЗ 74

- Розяснення МОЗ України щодо атестації в 2021 році

- Зміни до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України

- Графік засідання Центральної атестаційної комісії МОЗ України на 2020 рік

Перелік документів для атестації

- Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 "Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів"

- ПОРЯДОК проведення атестації лікарів

- Номенклатура лікарських спеціальностей

- Телефони МОЗ