НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

З нагоди 146 річниці від Дня народження Станіславівської Просвіти нагороду отримали викладачки кафедри мовознавства ІФНМУ – доцентка Марія Гуцол та викладачка Ольга Баб'як, а також студентка ІФНМУ Юлія Вівчарик.

Минулого тижня студенти Фахового медичного коледжу відвідали тематичний захід «Інтернет у нашому житті», мета якого – проаналізувати сучасний спосіб отримання всеможливої інформації – мережу «Інтернет».

Чудова подія для студентів і викладачів ІФНМУ. В корпусі фармацевтичного факультету відновило роботу студентське кафе. Офіційне відкриття відбулося в понеділок, 27 березня.

У п'ятницю, 24 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології в стоматології». Подія є продовженням традиційного, вже одинадцятого, Івано-Франківського стоматологічного форуму.

В ІФНМУ відбулася 92-а науково-практична конференція студентів та молодих учених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармації».

Всесвітній день боротьби з туберкульозом, який традиційно відзначають 24 березня, пройде під гаслом «Так! Ми можемо ліквідувати туберкульоз!».

Студенти ІФНМУ вкотре організували благодійний ярмарок, аби допомогти українським захисникам. Цього разу зібрали 23 850 гривень.

В Івано-Франківську на базі Університету Короля Данила 23 березня відбувся регіональний семінар Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Участь у події взяли й представники Івано-Франківського національного медичного університету.

Запрошуємо вас взяти активну участь у роботі 92-ї науково-практичної конференції студентів та молодих учених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармації». 

22 березня студенти Фахового медичного коледжу ІФНМУ долучилися до Всеукраїнського проєкту протидії дезінформації серед студентів – спробували свої сили в антифейковій інтелектуальній грі «НотаЄнота».