1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.23 (15 Голосів)

Івано-Франківський національний медичний університет продовжує популяризувати спорт і здоровий спосіб життя. Днями в університеті відбулась офіційна презентація нового сезону чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу серед аматорських команд. ІФНМУ виставив на ці змагання одразу два колективи.

Новий баскетбольний сезон на Прикарпатті стартує в суботу, 7 грудня. Обласний чемпіонат зібрав шість найсильніших колективів краю, які боротимуться за почесні нагороди в сезоні 2019-2020 — команди з Калуша, Коломиї, Болехова, Надвірної, а також дві команди з Івано-Франківська, які представлятимуть саме ІФНМУ. Першість проходитиме під патронатом Федерації баскетболу України, яка усіляко сприяє розвитку не тільки професійного, але й аматорського баскетболу в регіонах.

«Змагання будуть проходити в два етапи, два кола, за системою: гра на виїзді – гра вдома, — розповів під час прес-конференції представник ФБУ, головний тренер команди ІФНМУ, доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Роман Михайленко. — Після цього чотири кращі команди зіграють плей-офф до двох перемог. Відповідно, найсильніші клуби будуть боротися за почесне звання чемпіона та віце-чемпіона, а інші дві команди розіграють бронзові нагороди».

З великим ентузіазмом підтримав ідею проведення аматорського чемпіонату області ректор Івано-Франківського національного медичного університету професор Микола Рожко. Відтак, ІФНМУ буде представлена одразу двома командами. Нагадаємо, минулого навчального року ІФНМУ вперше взяв участь у Суперлізі з баскетболу 3х3, а також став срібним призером чемпіонату області. Такі успіхи зробили баскетбол дуже популярним в університеті, і нині в цій секції займаються понад 30 студентів. Тож ректорат університету пішов назустріч спортивній молоді і виставив на чемпіонат одразу дві команди — «Медик 1» і «Медик 2».

«Ми готові допомогти організаційно і прийняти тури за участю команд з інших міст чемпіонату області, — зазначив Микола Рожко. — Якщо є бажання в людей, це дуже добре і це треба підтримати. Я надіюся, що на чемпіонаті пануватиме дух змагань і буде здоровий змагальний азарт».

Студенти-медики стартують виїзним матчем проти новачка чемпіонату — команди з Болехова. Гра відбудеться у суботу, 7 грудня. Початок о 12:00.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika