У вівторок, 23 квітня, вже в черговий раз працівники обласного фтизіопульмонологічного центру та викладачі, інтерни й гуртківці кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь в благодійній акції, присвяченій міжнародному астма-дню (World Asthma Day).

Щороку цей день відзначається в перший вівторок травня більш чим у 80-и країнах світу в рамках Глобальної стратегії лікування і профілактики бронхіальної астми (GINA).

Вже традиційно за підтримки компанії Glenmark в середмісті Івано-Франківська по вулиці Івана Франка на території обласного фтизіопульмонологічного центру медики висадили сортові клени, що будуть милувати око та тішити чистим повітрям легені пацієнтів закладу й мешканців міста.