Сприяння працевлаштуванню студентів ІФНМУ - ще один пріоритет університету. 25 квітня ректор Івано-Франківського національного медичного університету Роман Яцишин підписав договір про співпрацю з директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

Співпраця передбачає спільну організацію та проведення тренінгів, семінарів, практичних занять з метою підвищення рівня самооцінки студентів, опанування ними ефективних форм і методів техніки пошуку роботи, самопрезентації, спілкування з роботодавцем.

Важливо зазначити, що також завдяки цьому договору відбудеться сприяння молоді у здобутті додаткових професійних вмінь і навичок; співпраці та координації дій щодо ефективного використання профдіагностичних методик у якісному підборі працівників із числа студентів та випускників для забезпечення потреб роботодавців у молодих фахівцях.