Студенти сестринського відділення продовжують презентувати свої наукові доробки. З 8 по 10 квітня студентки третього курсу сестринського відділення Станіславська Ірина та Попович Наталія стали учасницями XXVIII Конгресу студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою».

До слова, захід провели на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Відтак, студентки фахового медичного коледжу ІФНМУ представили свою наукову працю на тему: «Визначення магнієвого статусу у вагітних із блюванням різного ступеня важкості» (науковий керівник - Галина Гвоздецька, завідувачка сестринського відділення, викладач-методист кафедри акушерства та гінекології ім .І.Д. Ланового).

За цікаву та змістовну роботу наші учасниці нагороджені Дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо наших студенток і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!