У рамках проведення Дня відкритих дверей Івано-Франківський національний медичний університет запрошує на інтелектуальне змагання «Квіз майбутніх медиків: Відкрий світ медицини».

Цей Квіз призначений для учнів 11 класів, які цікавляться медичною наукою та планують пов’язати своє майбутнє із медициною.

Мета заходу: підтримка майбутніх медичних працівників у їхньому навчальному та професійному розвитку, а також виявлення їхніх здібностей та інтересів у сфері медицини і не тільки.

Формат заходу: у команді грає 5-6 учасників. Гра складається з 2 турів загальною кількістю 30 запитань на різноманітну навколо медичну тематику, різного ступеня складності.

Дата проведення: 21 квітня 2024 року о 10.00.

Місце проведення: Читальний зал бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету (м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 7a).

Окрім гри, на учасників чекає цікава екскурсія морфологічним корпусом ІФНМУ, що знаходиться поруч, а також подарунки.

Реєстрація до 17 квітня 2024 року за гугл-формою: https://forms.gle/NcWbReQFP5mkkdZq5