Минулого тижня в Івано-Франківському національному медичному університеті провели  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фармакології.

Серед учасників олімпіади переважали студенти медичного факультету, проте спробувати свої сили вирішили й представники інших спеціальностей. Загальна кількість учасників склала 39 осіб. Проведення олімпіади забезпечили працівники кафедри фармакології – доц. Мар’яна Гайнюк, в.о. доц. Наталія Сенютович, доктор філософії Любомир Данильців, к. мед. н. Олена Черкашина, к. мед. н. Юлія Боднарчук, асист. Руслана Мельник, асис. Катерина Валецька під керівництвом зав. каф., проф. Юрія Поповича. Відповідальним за проведення олімпіади був керівник СНТ на кафедрі доктор філософії Любомир Данильців.

Завдання, запропоновані учасникам, складалися з тестів, ситуаційних задач, кросвордів, побудови логічних схем та завдань на визначення лікарського засобу. Як розповіли самі студенти, найскладнішими для них стали питання, що стосуватися побудови логічних схем. Однак, попри згадані труднощі, організатори відзначають, що рівень студентських робіт є досить високим.

Призові місця вдалося здобути таким студентам:

• І місце – Роїк Софія (3 курс, 1 група);
  • ІІ місце – Михалевич Надія (3 курс, 3 група), Лозова Галина (3 курс, 2 група);
  • ІІІ місце – Хлібкевич Андрій, Вишовська Юлія, Румежак Наталія (3 курс, 2 група).

Адміністрація університету й працівники кафедри фармакології щиро вітають учасників і бажають успіхів у подальшому!