У понеділок, 18 березня, у внутрішньому дворику центрального корпусу ІФНМУ відбулася молитва на вервиці за мир в Україні. Студенти, викладачі та співробітники університету зібралися разом, щоб помолитися за мир в Україні, воїнів та наші намірення.

Провідником у цій молитві був священник Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового (УГКЦ) о. Юрій Прилепський.

«Молитвою вервиці ми хочемо розпочати Великий Піст, щоб провести цей час у молитві, пості та добрих ділах милосердя», - говорить священник.

Керівництво університету підтримало ініціативу о. Юрія проводити таку вервицю щопонеділка об 11.45 упродовж посту.

Запрошуємо доєднуватися до молитви! Разом ми маємо силу змінювати світ навколо нас. Бо тільки разом ми здатні до великого!