Напередодні святкування Різдва в усьому світі студенти фармацевтичного й зуботехнічного відділення фахового медичного коледжу колядували, аби прославити народження Ісуса й зібрати кошти для підтримки Збройних Сил України.

22 студенти 1,2,3 курсів фахового медичного коледжу з колядками й віншуваннями найперше привітали своїх викладачів, одногрупників та друзів, відвідавши коледж, опісля завітали до ректорату, навчального відділу, у фармацевтичний, стоматологічний, фізіологічний, анатомічний корпуси, бібліотеку ІФНМУ, кафедри мовознавства й українознавства.

Організаторкою та натхненницею благодійної коляди стала викладачка кафедри українознавства і філософії Ярослава Калин за сприяння дирекції фахового медичного коледжу.

Колядники прославляли  народження Ісуса, ходячи від університетського корпусу до корпусу. Відтак, вдалося зібрати девʼятнадцять тисяч гривень, які передали бойовому мінометному підрозділу «Карпатська Січ».