19 жовтня 2023 року в шаховому клубі спорткомплексу Івано-Франківського національного медичного університету відбувся чемпіонат ІФНМУ з шахів.

Участь у турнірі взяли 24 працівники та студенти університету.

Змагання організовані за підтримки ректорату університету, кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії, а також студентського парламенту ІФНМУ.

У конкурсі серед працівників призерами стали:
Станіслав Скидоненко з кафедри медицини катастроф та військової медицини - 1 місце.
Микола Островський з кафедри гістології - 2 місце.
Ігор Юрків з кафедри патофізіології - 3 місце.

Серед студентів перші три місця зайняли:
Богдан Галачинський з медичного факультету - 1 місце.
Святослав Сусак зі стоматологічного факультету - 2 місце.
Олександр Герасимчук з медичного факультету - 3 місце.

Як ми писали раніше, призер турніру серед студентів Богдан Галичанський нещодавно отримав звання міжнародного майстра з шахів AIM.
Хлопець займається шахами ще з 1 курсу. За цей час він двічі брав участь у Чемпіонаті України серед вищих навчальних медичних закладів, де одного разу виборов звання чемпіона України, а іншого - завоював срібло.

Такі змагання об’єднують та підкреслюють важливість інтелектуального спорту в університетському середовищі.