Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась локальна конференція івано-франківського осередку Української медичної студентської асоціації (УМСА-ІФ).

Під час події студенти взяли участь у циклі розвиваючих тренінгів по проектному менеджменту, а також мали можливість більше дізнатись про структуру організації та принципах командо-творення.

«Сподіваємось, що отримані знання допоможуть нам якісно організувати наші наступні проекти», — говорить активіст організації студентка четвертого курсу ІФНМУ Юлія Філяк.

Громадська організація «Українська медична студентська асоціація» (УМСА) є частиною Міжнародної федерації асоціацій студентів-медиків. Метою діяльності є захист інтересів студентів-медиків та сприяння ефективній реалізації можливостей майбутніх медиків в сучасних умовах шляхом здійснення культурної, оздоровчої, спортивної, наукової і просвітницької діяльності.