ГО SEB&CO провели перший вишкіл для школярів п'ятих класів Ліцею №25 Івано-Франківської міської ради.

«Зараз важливо розуміти, що базову медичну допомогу слід засвоїти всім - від дітей до дорослих. Ми адаптували наш вишкіл для дитячої аудиторії. Скоротили теоретичну частину і додали практики, дали змогу дітям засвоїти базові навички: джгут-закрутка, САТ, оцінка дихання, стабільне бокове положення.

Звичайно, дитячий вишкіл - це нові враження і відчуття, але, сподіваємось, навички будуть корисними для малечі. Тренуємо сильне суспільство! Все буде Україна!»", - наголошують волонтери.

Нагадаємо, що ГО SEB&CO на чолі з професором ІФНМУ Вадимом Сулимою та студентами, інтернами провела близько 80 вишколів з домедичної допомоги.

Цього разу студенти та інтерни нашого університету Лілія Твердохліб, Катерина Рябко та Юлія Філяк, співзасновниця простору SEB&CO, долучились до створення вишколу для дітей.