П’ятниця , 22 листопада, стала для кафедри гістології, цитології та ембріології незабутнім днем. Асистентами кафедри Марків Інною Миколаївною та Макулович Марією Ігорівною було організовано та проведено воркшоп на тему «Пункція фолікулів та забір ооцитів для проведення ЕКЗ» в рамках конференції Medsynergy. Кафедра гістології, будучи теоретичною базою, з 2020 року співпрацює з Прикарпатським центром репродукції людини...Read More
Днями на кафедрі гістології, цитології та ембріології студенти факультету наук про здоров’я ОПП «Медсестринство» закінчили своє вивчення дисципліни «Основи гістології» проведенням захоплюючого практичного заняття в гістологічній лабораторії. Оскільки весь освітній процес базувався на освоєнні гістологічної та цитологічної техніки, а також розумінню прикладного використання отриманих знань у професійній медичній практиці, ми поставили собі за ціль дати...Read More