П’ятниця , 22 листопада, стала для кафедри гістології, цитології та ембріології незабутнім днем. Асистентами кафедри Марків Інною Миколаївною та Макулович Марією Ігорівною було організовано та проведено воркшоп на тему «Пункція фолікулів та забір ооцитів для проведення ЕКЗ» в рамках конференції Medsynergy. Кафедра гістології, будучи теоретичною базою, з 2020 року співпрацює з Прикарпатським центром репродукції людини та відділенням допоміжних репродуктивних технологій, на базі якого студенти ІФНМУ мають можливість «доторкнутись» до основ клінічної ембріології та здобути знання у використанні сучасних допоміжних репродуктивних технологій. Участь у заході взяли студенти як із нашого університету, так і з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Варто відзначити також високу зацікавленість студентів факультету підготовки іноземних громадян та їхню активність у обговоренні етапів екстракорпорального запліднення у клінічній лабораторії. Організований воркшоп став чудесною подією і яскраво продемонстрував синергію між теоретичним та практичним світом медицини. Кафедра гістології, цитології та ембріології висловлює щиру вдячність директору ДЗ «Прикарпатський центр репродукції людини» п.Ігору Головчаку, завідуючій відділення ДРТ п.Наталії Яцишин, а також лікарю-гінекологу відділення ДРТ п.Наталії Литвин за всебічне сприяння, допомогу та можливість проведення воркшопу. Ваша участь в організації навчального процесу неоціненна!




