5 червня 2026 року завершився тримісячний цикл спеціалізації за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», який проходив на базі кафедри громадського здоров’я ННІПО ІФНМУ. Програма навчання була зорієнтована на формування сучасних управлінських компетентностей, необхідних для ефективного керівництва закладами охорони здоров’я в умовах динамічних реформ. Колектив кафедри відзначає високий рівень підготовки, відповідальність та ініціативність слухачів. Навчання...Read More
Днями слухачі циклу спеціалізації «Організація та управління охороною здоров’я» ННІПО, ІФНМУ мали можливість вивчити роботу однієї з найважливіших складових системи охорони здоров’я області – екстреної медичної допомоги. Навчальний день пройшов на базі КНП. Управління екстреною допомогою – це особливий виклик, де кожне рішення впливає на швидкість порятунку життя. Під час візиту: 🔹 Вивчили структуру та...Read More
30 квітня слухачі циклу спеціалізації «Організація та управління охороною здоров’я» ННІПО ІФНМУ мали унікальну можливість побачити роботу медичного закладу зсередини. Виїзне практичне заняття відбулося на базі КНП «Богородчанська центральна лікарня». Під час візиту учасники детально ознайомилися з:структурою та логістикою закладу спеціалізованої медичної допомоги;особливостями управління в умовах сучасних викликів;організацією надання якісної медичної допомоги пацієнтам громади. Щиро...Read More
Цими днями на базі ДУ «Центр контролю та профілактики хвороб» відбулася знакова подія для розвитку медичної освіти — презентація та обговорення нової освітньо-професійної програми «Громадське здоров’я» другого (магістерського) рівня вищої освіти ІФНМУ. До фахової дискусії долучилися провідні експерти галузі, науковці, потенційні роботодавці та стейкхолдери. Під час зустрічі особливу увагу зосередили на відповідності компетентностей майбутніх випускників...Read More
23 квітня 2026 року слухачі циклу спеціалізації за фахом «Організація та управління охороною здоров’я» мали унікальну можливість відвідати ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики захворювань МОЗ України» в межах виїзного практичного заняття. Генеральний директор, головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області, доцент кафедри громадського здоров’я Руслан Савчук та заступник генерального директора з питань досліджень фізичних...Read More
15 квітня 2026 року на кафедрі громадського здоров’я ІФНМУ відбувся І етап олімпіади з соціальної медицини та громадського здоров’я.У змаганні взяли участь студенти 3–6 курсів ОПП «Медицина», які продемонстрували високий рівень знань, аналітичне мислення та фахову підготовку. За результатами оцінювання призові місця розподілилися так:🥇 І місце — Чорна Катерина (ІІІ курс, 5 група)🥈 ІІ місце...Read More
21–22 квітня 2026 року на кафедрі громадського здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету, за сприяння Навчально-наукового інституту післядипломної освіти, відбувся майстер-клас на тему: «Практика вирішення етичних і правових ситуацій у закладах охорони здоров’я». Тренер — кандидат юридичних наук, доцент Благодир Сергій Миколайович — разом з учасниками протягом двох днів активно обмінювалися практичним досвідом, аналізували реальні кейси...Read More
Студент 5 курсу ОПП «Медицина» Станіслав Брунарський опублікував результати свого дослідження «Вакцинопрофілактика грипу: український контекст 2025» у збірнику наукових праць та гідно представив їх на засіданні секції «Гігієни та соціальної медицини» ХХІІІ Міжнародної наукової конференції студентів, молодих науковців та фахівців «Актуальні питання сучасної медицини». Науковий захід відбувся 16–17 квітня 2026 року на базі Харківського національного...Read More
16 квітня 2026 року відбулося виїзне заняття для слухачів циклу спеціалізації за фахом «Організація та управління охороною здоров’я» на базі КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради».Під час заходу учасники ознайомилися з організацією роботи закладу, сучасними підходами до діагностики та лікування онкологічних захворювань, а також особливостями управління медичним закладом у сучасних умовах. Слухачі відзначили...Read More
31 березня 2026 року здобувачки освіти третього курсу медичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету гідно презентували свою альма-матер на ювілейному 30-му Конгресі студентів і молодих учених «Майбутнє за наукою», що відбувся на базі Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського. Богдана Левицька, працюючи під науковим керівництвом доцентки Наталії Федорків, виборола перше місце, продемонструвавши високий...Read More