30 квітня слухачі циклу спеціалізації «Організація та управління охороною здоров’я» ННІПО ІФНМУ мали унікальну можливість побачити роботу медичного закладу зсередини. Виїзне практичне заняття відбулося на базі КНП «Богородчанська центральна лікарня».

Під час візиту учасники детально ознайомилися з:
структурою та логістикою закладу спеціалізованої медичної допомоги;
особливостями управління в умовах сучасних викликів;
організацією надання якісної медичної допомоги пацієнтам громади.

Щиро дякуємо генеральному директору лікарні Миколі Григоруку за змістовну екскурсію, відкритість та готовність ділитися практичним управлінським досвідом.
Приємним завершенням насиченого навчального дня стала поїздка до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача у селі Старуня — можливість для духовного відновлення, переосмислення та перезавантаження, яку організував пан Микола.
Навчаємось, надихаємось і працюємо заради розвитку української медицини!


