Минулого тижня випускники фармацевтичного відділення фахового медичного коледжу ІФНМУ зустрілися з представниками мережі аптек «Бажаємо здоровʼя» і ознайомилися зі специфікою роботи фармацевтичних працівників. На початку заходу до всіх присутніх із вступним словом звернувся завідувач кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії, професор Андрій Грицик. Він зазначив, що співпраця зі стейкхолдерами є необхідним елементом підготовки студентів,...Read More