Минулого тижня випускники фармацевтичного відділення фахового медичного коледжу ІФНМУ зустрілися з представниками мережі аптек «Бажаємо здоровʼя» і ознайомилися зі специфікою роботи фармацевтичних працівників.
На початку заходу до всіх присутніх із вступним словом звернувся завідувач кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії, професор Андрій Грицик. Він зазначив, що співпраця зі стейкхолдерами є необхідним елементом підготовки студентів, оскільки дає змогу не тільки поглибити знання про обраний фах, але й є важливою для майбутнього працевлаштування.
Керівниця відділу навчання згаданої мережі аптек Маргарита Задорожня розповіла про специфіку та переваги роботи фармацевтичних працівників, виклики, з якими їм доводиться час від часу стикатися, і найосновніше – можливість проходження практики на базі аптек.
Окрім цього, в обговоренні особливостей фаху фармацевта взяли участь викладачка кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії Лідія Вовк і в.о. директора фахового медичного коледжу ІФНМУ Віталій Глов’як.
Завдяки зустрічі зі стейкхолдерами третьокурсники змогли дізнатися більше про роботу фармацевтичних працівників та особливості розвитку кар’єри в цій галузі. Відтак, подібні заходи сприяють створенню позитивного іміджу професії фармацевта та асистента фармацевта в суспільстві.




