В рамках 95 науково-практичної конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю ІФНМУ сьогодні відбулося засідання секції «Громадське здоров’я»!


Щиро дякуємо модераторам та організаторам за високий рівень проведення заходу, а також здобувачам освіти – за змістовні та цікаві доповіді. Кожен виступ викликав жвавий інтерес і супроводжувався активними дискусіями!


Дякуємо всім учасникам за натхнення, ідеї та професійний обмін думками!


