Щирі вітання учасникам секційного засідання майбутніх травматологів-ортопедів, яке відбулося в межах Дня науки в Івано-Франківському національному медичному університеті!
Під час засідання свої наукові здобутки представили активні учасники студентського наукового гуртка кафедри травматології, ортопедії і військової хірургії. Кожна з десяти представлених робіт продемонструвала високий рівень підготовки, клінічне мислення та щире зацікавлення сучасними викликами медицини.
За підсумками засідання визначено переможців:
І місце – студент 4 курсу Ничвид Євген (науковий керівник – проф. Сулима В.)
ІІ місце – Шулятицька Ю. (науковий керівник – доц. Омельчук В.) та Ільницький Н. (науковий керівник – Ковалишин Т.), ІІІ місце – Куйбіда Р. (науковий керівник – доц. Кузь У.)
Ми, наукові наставники, щиро пишаємося нашими учнями, які роблять свої перші, але впевнені кроки у науці. Саме за такими молодими дослідниками — майбутнє української травматології та ортопедії.
Бажаємо Вам подальших успіхів, натхнення, нових відкриттів і професійного зростання!







