На кафедрі біологічної та медичної хімії ім. ак. Г.О. Бабенка активно реалізовується вибіркова дисципліна «Токсичні елементи в довкіллі та їх вплив на якість питної води та здоров’я людини», що має важливе значення для підготовки майбутніх медиків. Одним із ключових практичних занять цього курсу стало ознайомлення студентів із роботою та оснащенням Центру біоелементології Івано-Франківського національного медичного...Read More
З 2 по 4 квітня 2025 року здобувачки 4 курсу 23 групи сестринського відділення фахового медичного коледжу ІФНМУ Ірина Станіславська та Марія Андрейчук взяли участь у роботі ХІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих вчених, який проходив на базі Буковинського Державного медичного університету. Учасниці представили доповідь на тему: “ХАРАКТЕРИСТИКА МАГНІЄВОГО СТАТУСУ У ВАГІТНИХ З БЛЮВАННЯМ...Read More
Незважаючи на негоду за вікном, день відкритих дверей 06 квітня 2025 р. у ІФНМУ зібрав більше 200 майбутніх абітурієнтів, які мріють пов’язати своє життя з медициною. Різні локації, тренінги. У нас є чим зацікавити. Учні мали змогу провідати дві із 15 локацій. На базі кафедри дитячої хірургії з курсом КАОХ викладачами проведені пробні заняття у...Read More
31 березня 2025 року за ініціативою «Української наукової діаспори» була організована онлайн-зустріч із Президентом Наукового товариства ім. Т. Шевченка в США Віталієм Чернецьким. Темою зібрання була: «Наукове товариство ім. Т. Шевченка в США: досвід, корисний для українських діаспорян». В заході прийняв участь голова осередку НТШ в Івано-Франківському національному медичному університеті Антон Симчич. ...Read More
22 березня 2025 року у Будинку вчених відбулося Пленарне засідання 36 Наукової сесії Івано-Франківського осередку Наукового товариства ім. Шевченка. Делегатами від ІФНМУ були: активна учасниця НТШ, заступниця ректора з виховної роботи ІФНМУ, голова міського об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка п. Марія Гуцол та голова осередку НТШ в ІФНМУ Антон Симчич. Розпочав пленарне засідання вітальним...Read More
18 березня 2025 року в рамках 36 наукової сесії Наукового товариства ім. Шевченка в місті Івано-Франківську в стінах університету відбулося засідання Медико-біологічної комісії осередку НТШ в ІФНМУ: «Наша історія ІФНМУ крізь призму років, слідуючи пророцтву Великого Кобзаря». Крім того, що засідання традиційно було однією з складових чергової щорічної сесії Івано-Франківського осередку НТШ, цьогорічна зустріч...Read More