Учора, 10 жовтня, в Івано-Франківську відбулася чергова лекція, присвячена Дню ментального здоров’я, на тему “Реакція горя. Горювання”. Захід провели у змішаному форматі — як офлайн, так і онлайн. Лекцію організували на базі Центру Ментального здоров’я, а провела її Оксана Шевчук, асистентка кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету. Вона зазначила, що метою...Read More
26 вересня 2024 року студенти кафедри медичної біології і медичної генетики зібралися на перше онлайн-засідання наукового гуртка “Біомед”. Незмінна керівниця гуртка Ястребова Ольга розповіла про різноманітні активності, які чекають на учасників: підготовка наукових доповідей, участь у дискусіях з актуальних питань біології та генетики, вікторини, квізи, екскурсії до наукових лабораторій та зустрічі з провідними вченими у...Read More