6-8 вересня 2024 року у Львові відбувся ІІ Всеукраїнський конгрес із фізичної терапії під назвою “Виклики, здобутки та потенціал в умовах війни”. На захід, який став одним із ключових форумів у галузі реабілітації в Україні, завітали представники Івано-Франківського національного медичного університету, зокрема гарантка освітньо-професійної програми “Ерготерапія”, доцентка Наталія Голод, доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії...Read More
Минулого тижня в селі Ямниця Івано-Франківської області відбулася виїзна акція під назвою «День здоров’я», до проведення якої долучилися представники кафедри терапії, сімейної та екстреної медицини ПО ІФНМУ – доцент Тарас Гавриш, асистенти Наталія Нищук-Олійник та Андрій Геращенко і лікарі-інтерни. Окрім цього, в заході взяли участь працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької сільської ради спільно...Read More