Сьогодні, першого вересня, у культурно-мистецькому центрі «Бастіон» відбулася урочиста посвята у студенти першокурсників Івано-Франківського національного медичного університету. Цьогоріч 844 абітурієнти обрали ІФНМУ як навчальний заклад, у якому здобуватимуть медичний фах. З вітальним словом до майбутніх медиків звернувся ректор Роман Яцишин: «Сьогоднішнього дня чекали ви, чекали ваші батьки, чекали бабусі й дідусі, які мріяли про те,...Read More