Спеціалізована разова вчена рада ДФ 20.601.071 створена згідно наказу в.о. ректора Івано-Франківського національного медичного університету № 377-д від 27.03.2024 на підставі рішення Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету № 4 від 26.03.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту Грицик Наталії Юріївни на тему «Вплив екстракту тирличу на функціональний стан печінки за умов експериментального гепатиту та його адаптогенні властивості» в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина»

1. Голова ради – доктор медичних наук, професор Воронич-Семченко Наталія Миколаївна, завідувачка кафедри фізіології, Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.
  2. Рецензент – доктор медичних наук, професор Матковська Наталія Романівна, професор, професор кафедри терапії, сімейної та екстреної медицини післядипломної освіти, Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.
  3. Рецензент – доктор медичних наук, професор Грижак Ігор Гнатович, професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.
  4. Опонент – доктор біологічних наук, професор Фіра Людмила Степанівна, завідувачка кафедри фармації факультету післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль.
  5. Опонент – доктор фармацевтичних наук, професор Гонтова Тетяна Миколаївна, професор кафедри фармакогнозії та нутріціології Національного фармацевтичного університету, м. Харків.

Науковий керівник – доктор біологічних наук, професорка Ерстенюк Ганна Михайлівна, професорка кафедри біологічної та медичної хімії імені Г.О. Бабенка Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.

Долучитись до засідання разової ради ДФ 20.601.071 з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу можна за посиланням:

Покликання на трансляцію

Наказ про присвоєння ступеня доктор філософії

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Висновок наукового керівника

Дисертація

Електронний підпис до дисертації

Validation_Report

Опонент

Опонент

Рецензія

Рецензія