29.05. 2018 року в лекційній аудиторії № 7 за адресою: вул. Мазепи, 114в, м. Івано-Франківськ (кадедра соціальної медицини, організації охорони здоров’я та медичного правознавствавідбудеться конференція трудового колективу ДВНЗ "Івано-Франківський національний медичний університет".

Порядок денний: погодження статуту університету в новій редакції.

         Початок реєстрації делегатів о 14.00 год.

         Початок  роботи конференції о 14.30 год.

         Делегатам конференції необхідно мати посвідчення делегата та документ, що посвідчує особу.

         Після закінчення конференції трудового колективу в цій же аудиторії відбудеться засідання Вченої ради університету.

Оргкомітет конференції

 

Програма "Літні практики" для студентів медичних вузів, яка організована Фондом розвитку медицини і освіти "Євромед"

www.evromed.org.ua

www.euromed-f.com 

Європейська ліга професійного розвитку" організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою "Інтернаціоналізація вищої освіти.

Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі" на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві (Польща). Дати стажування: 20 червня - 11 липня 2018 р. Учасникам видається сертифікат про 108 годин проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві (Польща). Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніх унікальних методів, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів. Подача заявок на участь у стажуванні - до 1 червня 2018 р. Реєстрація та детальна інформація за посиланням https://elpd.com.ua/stazhuvannya-v-polshhi/. Додаткова інформація за телефоном +38 073 0332797 (Ольга Панкратова). 

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Світова федерація українських лікарських товариств (СФУЛТ) запрошує Вас та Ваших колег взяти участь у освітній Програмі стажування для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації, організованих Асоціацією французько-української співпраці в галузі медицини та фармації (ASFUDS), влітку 2018 року (13 - 24 липня, 27 липня - 6 серпня та 9 - 21 серпня) - більш детальна інформація в додатку та насайті www.sfult.org

ДЕТАЛЬНІШЕ...

 

З повагою, голова УЛТП доц.Мельник І.В.

 

 Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у стажуванні в провідній клініці Німеччини. По закінченню курсу буде видано міжнародний сертифікат про стажування, який враховується для присвоєння вченого звання та категорії. Також ви будете мати нагоду провести час у приємній компанії колег з цілої України. 

ДЕТАЛЬНІШЕ...

 

Виборча комісія інформує, що 4 травня 2018 р. відбулися вибори ректора ІФНМУ у присутності представника засновника начальника відділу аналітики та систематизації управління правового забезпечення МОЗ України Коляди В’ячеслава Анатолійовича.

 

 

Результати виборів

1. Кількість виборців

1433

2. Кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування

1433

3. Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування

1316

4. Кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування

117

5. Кількість виборчих бюлетенів, виявлених в скриньці для голосування

1316

6. Кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними

Не було

7. Кількість виборців, які проголосували за кандидата

Прізвища, імена, по батькові кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.Рожко Микола Михайлович

1303

90,93%

 

 

Виборча комісія

 

 

 

 

 

 

 

Профспілковий комітет організовує 10 червня 2018 року поїздку в дельфінарій, місто Трускавець. 

Бажаючим звертатись за телефоном: 0957139078 Анеля Петрівна

На виконання п. 12 рішення Вченої ради ДВНЗ «ІФНМУ» від 16.01.18 р. (протокол № 1) про підвищення рівня володіння англійською мовою викладачів закладу, які працюють з іноземними студентами, кафедра мовознавства планує ввести програму третього року навчання  для випускників НТЦ, які успішно завершили дворічний курс із циклу «Англійська мова для професійного спілкування». Список таких осіб (відповідно до баз даних НТЦ) додаємо в прикріпленому файлі. Якщо когось із Ваших співробітників пропущено в цьому списку, то повідомте, будь ласка (при цьому потрібно обовязково представити наявні сертифікати).

         Для включення працівників Вашого структурного підрозділу в групи ІІІ року навчання, просимо ознайомити всіх із цією інформацією та надіслати намсписки тих осіб, які завершивши програми двох років, бажають навчатися ІІІ рік за напрямом «Англійська мова за професійним спрямуванням».

         Діагностичне тестування для слухачів ІІІ року навчання з метою формування різнорівневих груп буде проведено 30 травня 2018 року: о 15.00 в ауд. №2 ЦК ІФНМУ.

         Форму для заповнення списків слухачів ІІІ року навчання напрямку «Англійська мова за професійним спрямуванням» додаємо. Відправте заповнену форму на адресу кафедри мовознавства (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)до 18.05.    2018 року.

Кафедра мовознавства ІФНМУ


 Список випускників НТЦ, які успішно завершили дворічний курс із циклу «Англійська мова для професійного спілкування».

Форма для заповнення

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika