Дорогі друзі, колеги, управлінці охорони здоров'я, практичні лікарі,викладачі університетів, студенти запрошуємо взяти учать в стажуванні у провідній клініці Фінляндії.

В кінці стажування всім учасникам буде видано Європейський Сертифікат про медичне стажування, який враховується для присвоєння вчених ступенів, та йде в рахунок курсів ту на категорію і (основне) Ваш професійний рівень значно зросте за відносно короткий термін.

Крім того унікальна можливість проходження курсів по вивченню англійської мови з здачею іспиту рівня знання.

Всім учасникам буде видано два міжнародних сертифікати:

1. Про рівень знання англійської мови

2.Про стажування (108 годин аудиторних занять або медичний сертифікат про стажування - 72 год.)

Програма

Вибори ректора

 

Оголошення МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України
оголошує конкурс з 12.02.2018 на заміщення посади
ректора Державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет»

 

Вимоги до претендентів на посаду:

 • громадянство України;
 • вчене звання та науковий ступінь;
 • стаж науково-педагогічної діяльності не менше як 10 років;
 • вільне володіння державною мовою.

Претенденти для участі у конкурсі подають такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі на ім’я засновника, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України “Про вищу освіту”;
 • особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 х 4 сантиметри;
 • автобіографію;
 • копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
 • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
 • довідку про наявність або відсутність судимості;
 • витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
 • копію паспорта, засвідчену претендентом;
 • копію трудової книжки;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

Прийом документів претендентів здійснюється протягом двох місяців з 12.02.2018 за адресою: м. Київ,  вул. Грушевського, буд. 7, каб. 46. Оголошення у газеті «Освіта України» опубліковано 12.02.2018.

 

Контактна інформація: тел. 253-82-63, (е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Дата проведення виборів 04.05.2018

Нормативні документи
Накази
Повідомлення організаційного комітету

Шановні користувачі !

Запрошуємо  відвідати Дні інформації, які проходять щомісяця в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки ДВНЗ «ІФНМУ»  з 5 по 20 число.

До Вашої уваги представлені підручники, навчальні посібники, монографії, матеріали конференцій, автореферати та періодичні видання, які надійшли до бібліотеки впродовж місяця.

У п'ятницю, 23 лютого, о 13.00, у залі засідань Вченої ради Центрального корпусу ДВНЗ "Івано-Франківський національний медичний університет" (вул. Галицька, 2) з ініціативи кафедри мовознавства відбудеться чергова методична конференція, присвячена питанню важливості й актуальності удосконалення знань з англійської мови. Захід проведуть представники Grade Education Centre (м. Київ), котрий є Офіційним Платиновим партнером Cambridge English Assessment в Україні.

Програма конференції

 Реєстрація на 87-му науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених

 

 

 

Відкрито реєстрацію. Deadline 1 березня.
Шановні колеги! Запрошуємо Вас на 87-у науково-практичну наукову конференцію студентів та молодих вчених з міжнародною участю "Інновації в медицині". 
Цьогоріч наукові доробки у вигляді статей(для молодих вчених) будуть опубліковані у фаховому журналі Art of Medicine (друк статей платний, 1 сторінка 35 грн.) 
Розважальна програма включатиме незабутню екскурсію містом, дружню вечерю та художнє шоу в найкращому нічному клубі Івано-Франківська ,екскурсія в мальовничий куточок Карпат – ТК «Буковель». Нагадуємо, що участь в конференції безкоштовна. 
Чекатимемо Ваших заявок та подальшу участь в роботі конференції.
 

 pered normalniy

 zad normalne

pered normalniyENG

zad normalneENG

 

 

У Івано-Франківську розпочала свою роботу Регіональна рада відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Вона збиратиме пропозиції та відбиратиме кандидатів на отримання всеукраїнської відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» та премії.

З 1 лютого 2018 року на сайті бібліотеки ДВНЗ «ІФНМУ» в рубриці

«Нові надходження» (журнали)  можна ознайомитися не тільки з назвою журналу, який надійшов до бібліотеки, але й з його змістом.

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika