"Європейська ліга професійного розвитку" організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою "Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі" на базі Університету Collegium Civitas у м. Варшава (Польща).
 
Дати: 12 листопада – 7 грудня 2018 р.
 
Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві (Польща). Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.
 
Подача заявок на участь у стажуванні: до 10 листопада 2018 р.
 
Реєстрація та детальна інформація за посиланням:
https://elpd.com.ua/stazhuvannya-v-polshhi/

Додаткова інформація за телефоном: +38044 3339189, +38063 3339152,
+38066 3339152. "
 

Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця" інформують, що, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних і навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 р. планується міжнародна культурно-освітня поїздка "Європейська єдність" до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (детальна інформація,  у т. ч. орієнтовна програма поїздки - у файлі, який знаходиться за посиланням, доданим до статті).

diabet

14 листопада 2018 року

в місті Івано-Франківську

відбудуться заходи з нагоди

Всесвітнього дня діабету

«Діабет та Родина.  Подолаємо діабет разом»

 

Запрошуються :

– люди з діабетом, члени їх родин;

– медичні працівники, лікарі-ендокринологи та всі бажаючі

 

Заходи відбудуться в лекційній залі

кафедри фізіології

Івано-Франківського національного медичного університету,

вул. Грушевського, 7 

 

Початок о 1000 

Вхід вільний

 

У програмі :

10.00-11.00   

Визначення рівня глюкози крові, вимірювання артеріального тиску та ваги тіла, комп'ютерна діагностика синдрому діабетичної стопи.

11.00-15.00          

Лекції, бесіди, присвячені способу життя, профілактиці ускладнень та проблемам харчування у людей з цукровим діабетом за участі професорів Івано-Франківського національного медичного університету та провідних спеціалістів області, спілки хворих на цукровий діабет, представників фармацевтичних компаній.

   

У програмі заходу планується вікторина для людей з цукровим діабетом, розіграш глюкометрів та засобів догляду за діабетичною стопою, надання інформаційних матеріалів про цукровий діабет та його ускладнення.

 

ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» 

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Асоціація ендокринологів Івано-Франківської області 

Діабетична спілка хворих на цукровий діабет Івано-Франківської області

 

 

10.10.2018 року МОЗ України на своєму сайті оприлюднило для громадського обговорення «Проект Порядку, умов та строків розроблення і проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та критеріїв оцінювання результатів», з яким можна ознайомитись за посиланням: http://moz.gov.ua/article/public-discussions/proekt-porjadku-umov-ta-strokiv-rozroblennja-i-provedennja-edinogo-derzhavnogo-kvalifikacijnogo-ispitu-ta-kriteriiv-ocinjuvannja-rezultativ

"Європейська ліга професійного розвитку" разом Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків  організовує тримісячне міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків (Польща).

 

Дати стажування з 21.09.2018 по 21.12.2018.

В результаті стажування, кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички по розробці навчально-методичних матеріалів з застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі в подальшому.

Економічним університетом у Кракові кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю  216 годин. До  сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до її виконання та зазначенням індивідуального проекту підготовленого під час стажування учасником.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 20 вересня 2018 р.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://elpd.com.ua/trymisyachne-stazhuvannya/

 

ЛИСТ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika