Оцініть матеріал!
(3 голосів)

24 листопада відбулися виробничі збори студентів 3-го курсу спеціальності «Сестринська справа» (на основі повної середньої освіти) за участю директора медичного коледжу Юрія Боцюрка, завідувача сестринським відділенням Галини Гвоздецької, заступника директора з навчальної роботи Світлани Шулепи та професорсько-викладацького складу.

 

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

З 20 листопада стандартна електронна пошта університету припиняє свою роботу. Вся пошта переміщена до хмари університету та доступна за посиланням "Пошта 365". Для підключення співробітників університету до хмари просимо подати да відділу інформаційно-аналітичного забезпечення таку інформацію:

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

24 листопада директор депаратменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко спільно з працівниками обласного фтизіопульмонологічного центру та центру СНІДу провели з керівниками департаментів ОДА, а також представниками духівництва та обласного центру соціальної служб для сім'ї, дітей та молоді круглий стіл з питань профілактики туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. 

 

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Днями у Рівному відбувся III Чемпіонат України з міні-футболу серед лікарів. Змагання відбулося під егідою Всеукраїнського об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» (УФАМ).

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Нещодавно у приміщенні фортечної галереї «Бастіон» відбулася акція «Абетка здоров’я». Захід приурочений до річниці прийняття конвенції ООН про права дитини.

Вівторок, 24 листопада 2015 14:43

Відбулася Вчена Рада

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

24 листопада відбулося засідання Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету, де розглянули такі питання:

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Нещодавно доцент кафедри терапії і сімейної медицини ПО ІФНМУ Сергій Федоров повернувся з польського міста Ополє, де переймав досвід медиків шпиталю в Опольському воєводстві.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

МОЗ виступило на підтримку законопроекту №2820 «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну», розробниками якого є група народних депутатів на чолі з Головою Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України Ольгою Богомолець.

Сторінка 1 з 115

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika