Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В рамках Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево - судинних катастроф» 21-22 квітня до ДВНЗ «Івано-Франківський Національний медичний університет» відбулася робоча поїздка бригади фахівців ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова» НАМН України на чолі з головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» д.мед.н. Костянтином Володимировичем Руденко.

Четвер, 23 квітня 2015 15:01

Вітаємо!

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Колектив кафедри фізіології висловлює щиру подяку студентам Синяку Ярославу (медичний факультет, 3 курс 5 група) та Гуцолу Богдану (медичний факультет, 2 курс 1 група) з нагоди успішного виступу на ІІ етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади з фізіології, яка проводилась у ВДНЗ Українська медична стоматологічна академія 9-10 квітня 2015 р.

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Студентське наукове товариство висловлює щиру подяку колективу кафедри анестезіології та інтенсивної терапії та особисто завідувачу кафедри професору Тітову Івану Івановичу за проведений тренінг з тактичної медицини та надання невідкладної допомоги на полі бою для студентів 4-го та 5-го курсів, що дав можливість поглибити їхні знання та навчитись застосовувати їх на практиці.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

21.04.2015 р. працівниками обласного клініко-діагностичного кабінету для хворих з екстрапірамідною патологією при кафедрі неврології та нейрохірургії ІФНМУ професором Гриб Вікторією Анатоліївною та асистентом Геник Софією Ігорівною проведено Захід присвячений приверненню уваги суспільства до проблем людей з хворобою Паркінсона на базі обласної клінічної лікарні м.Івано-Франківськ.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» на Прикарпаття завітав головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтин Руденко разом з командою фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова та Інституту педіатрії акушерства і гінекології.

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

17 квітня 2015 року в урологічному відділенні обласної клінічної лікарні пройшов майстер-клас з оперативної онкоурології. Захід відбувся за підтримки директора департаменту охорони здоров’я ОДА Мельника Р.М. та головного лікаря ОКЛ Грищука О.І.

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

16.04.2015 р. студенти кураторських груп кафедри анатомії на чолі з головою Ради кураторів Князевич-Чорною Т.В. провели вечір національно-патріотичного виховання молоді приурочений до 70-ліття дня заснування  Івано-Франківського національного медичного університету.

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Днями відбулася прес-конференція керівництва Івано-Франківського національного медичного  університету  щодо підсумків роботи за чотири роки.

Сторінка 1 з 84

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika