Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Бібліотека ІФНМУ розпочинає мультимедійні презентації «Дні кафедр», де представлятимуть книжкково-інформаційні виставки. Основною метою є співпраця між бібліотекою і кожною кафедрою задля кращого забезпечення літературою дисципліни, яка вивчається на кафедрі.

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

8-9 лютого в ІФНМУ провели семінар на тему глобального здоров’я за участю доцента кафедри охорони здоров’я Університету Ліверпуля Дона Елісео Лусеро-Прісно III.

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

З початку лютого в МОЗ України розпочала роботу гаряча лінія «АНТИ ГРИП», на якій чергують лікарі-епідеміологи, педіатри, терапевти, інфекціоністи, дитячі інфекціоністи та лікарі загальної практики-сімейної медицини.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Шановні колеги, доводимо до вашого відома, що на офіційному сайті http://www.bsseducation.com.ua розміщено таку інформацію:

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

8 лютого в читальному залі бібліотеки ІФНМУ відбулася презентація поетичної збірки «Сезон ненаписаних віршів» за участю автора – директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука.

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

9 лютого відзначають Міжнародний день стоматолога. Ця дата, вочевидь, не випадково збіглася зі святкуванням Дня святої Аполлонії.

Вівторок, 09 лютого 2016 09:39

Знайдено ліки від усіх видів грипу

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Американські науковці повідомили про розробку ліків HB 36.6, які ефективно борються проти різних штамів вірусу грипу.

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

5 лютого завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів I-II рівнів акредитації зі спеціальності «Фармація» під назвою «PАNACEA». Переможець представлятиме ІФНМУ на другому етапі конкурсу, який пройде влітку в Харкові.

 

Сторінка 1 з 133

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika