Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Професорсько-викладацький склад разом зі студентами Івано-Франківського національного медичного університету активно долучаються до волонтерської роботи та збору коштів на підтримку АТО.

Понеділок, 20 липня 2015 10:45

Електронний каталог

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Електронний каталог бібліотеки ІФНМУ підключено до інтернету. Це дає змогу користувачам мати вільний доступ до перегляду та замовлення літератури.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ: http://lib.ifnmu.edu.ua/elekt-kat

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

10 липня 2015 року в стінах ректорської зали ІФНМУ відбулась зустріч з ветеранами університету, яка була присвячена зйомкам документального фільму про життя й розвиток нашої Alma Mater з нагоди відзначення 70-ї річниці з дня заснування.

П'ятниця, 10 липня 2015 15:47

Фільм "Ген щастя"

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

Працівники кафедри медичної біології та медичної генетики Івано-Франківського медичного університету кілька років проводять дослідження довгожителів Прикарпаття. На основі цих досліджень і зробили півгодинний фільм “Ген щастя”, який розповідає про життя старожилів з різних куточків області, а також наукові пояснення та коментарі від фахівців.

Оцініть матеріал!
(10 голосів)

Нещодавно в місті Яремче за участю студентів ІФНМУ відбувся Міжнародний форум молодіжних ініціатив  «Екологічна безпека та енергоефективність», що став фінальним масштабним заходом проекту транскордонного співробітництва «Студент з ініціативою: вектор енергозбереження».

Оцініть матеріал!
(20 голосів)

Минулого року при кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії організовано лабораторію діагностики та лікування розладів уві сні. Лабораторію створено завдяки методологічній та ресурсній підтримці компанії «УкрТелеМед» та Президенту Української асоціації медицини сну, к.м.н., доценту Погорецькому Ю.Н.

Оцініть матеріал!
(11 голосів)

30 червня 2015 року в стінах кіноконцертного залу «Арена-центр» (вул. Незалежності, 46) відбулась Урочиста Вчена Рада випуску студентів спеціальностей «Фармація», «Сестринська справа», «Зубний технік» медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету 2015 року.

Оцініть матеріал!
(11 голосів)

На базі ІФНМУ в приміщенні бібліотеки з 25-28 черня 2015 року відбувся Чемпіонат України серед школярів з шахів, в якому взяли участь шахісти з усіх регіонів України. 

Сторінка 1 з 96

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika