Середа, 23 квітня 2014 11:13

Що? Де? Коли?

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

15 квітня команда клубу інтелектуальних ігор ІФНМУ "Погнута каска" виборола перше місце в IV етапі відкритого кубку профкому студентів ПНУ ім. В. Стефаника, з чим їх і вітаємо.

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Шановні колеги, дорогі студенти, університетська громадо!

ректорат ІФНМУ  щиро вітає Вас із святом Великодня!

П'ятниця, 18 квітня 2014 08:46

Писанка – символ Великодня

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

15 квітня 2014 року в приміщенні актового залу студентського клубу Івано-Франківського національного медичного університету (вул. Тролейбусна 10) відбувся ознайомлюючо-освітній захід «Писанка – символ Великодня».

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

З 18 по 23 березня 2014 року в м. Брюссель відбувся 34-й щорічний симпозіум з інтенсивої терапії та екстренної медицини ISICEM (International Symposium on Intensive Care and Emergency Medicine) на базі Erasme University Hospital, Universite Libre de Bruxelles за підтримки бельгійського товариства інтенсивої терапії.

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

Нещодавно науково-дослідницька робота кафедри та лікувально-діагностична робота відділення вийшли на якісно новий рівень завдяки газоаналізатору Opti Medical OPTI CCA (США).

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

9 квітня 2014 року на базі кафедри анестезіології та інтенсивної терапії відбувся  круглий стіл лікарів-анестезіологів ОКЛ, лікарів-курсантів ПАЦ та лікарів-інтернів за інформаційної підтримки компанії Astra Zeneca (Великобританія).  

Сторінка 1 з 68

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika