Оцініть матеріал!
(4 голосів)

27 серпня в силу вступив закон, який позбавив Державну службу України з лікарських засобів повноважень органу ліцензування. Цю функцію планують делегувати новому органу, який наразі фактично ще навіть не створений. Чим це може обернутися для фармацевтичного бізнесу, пояснює начальник Державної служби з лікарських засобів в Івано-Франківській області Надія Шпур.

 

Вівторок, 01 вересня 2015 10:41

Вітання ректора з нагоди Дня Знань

Оцініть матеріал!
(18 голосів)

 

Шановні студенти і викладачі Івано-Франківського національного медичного університету! Сердечно вітаю всю нашу велику університетську родину зі святом 1 вересня — «Днем знань»!

Оцініть матеріал!
(18 голосів)

31 серпня 2015 року  в культурно-мистецькому центрі «Бастіон» відбулась Урочиста Вчена Рада з нагоди посвяти у студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

28 серпня 2015 року на базі  Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні (вул. Гетьмана Мазепи, 114) відбулось відкриття оновленої навчально-практичної бази кафедри внутрішньої медицини стоматологічного факультету імені професора М.М.Бережницького.

Вівторок, 25 серпня 2015 11:38

Посвята першокурсників 2015

Оцініть матеріал!
(29 голосів)

Урочиста посвята першокурсників у студенти

Відбудеться 31 серпня о 10:00 на території історико-мистецького центру «Бастіон»

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

20-22 серпня 2015 р. в м. Нітра (Словаччина) проведено ІІ міжнародну наукову конференцію «Агробіорізноманіття для покращення харчування, здоров'я та якості життя». Організаторами конференції були Словацький аграрний університет в Нітрі (м. Нітра, Словаччина) і Національний ботанічний сад М.М. Гришка НАН України (м. Київ, Україна). В роботі конференції прийняли участь науковці Словаччини, України, Болгарії, Чехії, Узбекистану, Росії, Білорусії, Сербії, Грузії, Латвії.

Оцініть матеріал!
(39 голосів)

УВАГА!!!

Опубліковані списки зарахованих на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб.

Оцініть матеріал!
(12 голосів)

З робочим візитом головний спеціаліст навчально-спортивної і оздоровчої роботи та фізичного виховання у вищих навчальних закладах Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Гаврилко Валентин Купріянович відвідав два вищих навчальних заклади м. Івано-Франківська, а саме: Івано-Франківський національний медичний університет та Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника.

Сторінка 1 з 97

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika