Четвер, 23 жовтня 2014 15:45

Моє здоров’я в моїх руках

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У рамках проведення тижня культури здорового харчування, що проходить в Івано-Франківській області, лікарями інтернами проведено відкритий урок для учнів середньої школи села Крихівці на тему: «Моє здоров’я в моїх руках».

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

22 жовтня 2014 року в аудиторії №9 – актова зала міського полового будинку (вул. В’ячеслава Чорновола, 49) для молоді міста проведено лекцію-практикум «Молочна залоза: проблеми та їх вирішення».

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Нещодавно, студенти Івано-Франківського національного медичного університету відвідали музей-галерею Михайла Фіголя. Їхнім екскурсоводом стала дружина заслуженого художника України Тетяна Данилівна Фіголь.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

21 жовтня 2014 року в стінах Івано-Франківської обласної філармонії (вул. Леся Курбаса, 3) відбувся концерт чоловічої хорової капели «Сурма» імені Богдана Волосянка з нагоди відзначення 50-річчя з дня заснування.

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

 

16 та 17 жовтня 2014 року в м. Яремче у відпочинково-рекреаційному комплексі «Арніка» ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» проходила міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної урології, онкоурології, сексопатології та андрології».

Понеділок, 20 жовтня 2014 14:37

ХІ Український біохімічний конгрес

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

 З 06 по 10 жовтня 2014 р. в м. Києві на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) за підтримки  Національної академії наук України (НАНУ), Міністерства освіти і науки України, Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) відбувся  ХІ Український біохімічний конгрес.

Сторінка 1 з 86

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika