П'ятниця, 21 листопада 2014 14:43

Що? Де? Коли?

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

20  листопада  2014 року  з ініціативи Студентського Наукового Товариства (СНТ), Європейської Медичної Студентської Асоціації (EMSA) та за підтримки ректорату  ІФНМУ   з нагоди святкування  Міжнародного дня студента  відбувся  турнір з популярної гри   «Що? Де? Коли?».

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

21 листопада 2014 року в холі центрального корусу Івано-Франківського національного медичного університету  розгорнулась виставка знагоди відзначення першої річниці Євромайдану.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

18 листопада 2014 р. в ІФНМУ спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено семінар, присвячений викладанню хімічних дисциплін на фармацевтичному факультеті, їх значенню в роботі провізора, для вчителів біології, хімії, екології та керівників гуртків з предметів ЗОШ І-ІІІ ст. Тлумацького, Галицького, Коломийського, Долинського, Богородчанського, Снятинського, Косівського районів Івано-Франківської області та м. Івано-Франківськ.

Середа, 19 листопада 2014 09:52

Стоматологічні дебати

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

18 листопада 2014 року в лекційній аудиторії №13 Івано-Франківського національного медичного університету (вул.. Незалежності, 17) відбулись стоматологічні дебати «Пряма проти непрямої реставрації зубів».

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

14.11.2014 року відбувся телеміст наукового симпозіуму «Інфекції сечовивідних шляхів – чи є альтернативи? та Сечокам’яна хвороба – сучасний погляд на проблему» за участю науковців та лікарів урологів і нефрологів 3 країн: Німеччини, України та Білорусії.

Оцініть матеріал!
(27 голосів)

 

Шановні колеги, дорогі студенти!

Щиро вітаю Вас із святом – Міжнародним днем студента!

Сторінка 1 з 90

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika