Оцініть матеріал!
(2 голосів)

5 жовтня відбулися виробничі збори студентів 3-го курсу стоматологічного факультету за участю першого проректора Ганни Ерстенюк, заступника ректора з виховної роботи Ігоря Ванджури та завідувачів і викладачів кафедр, які викладають дисципліни на 3-му курсі стоматологічного факультету.

Оцініть матеріал!
(19 голосів)

Завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб ДВНЗ «ІФНМУ» д.мед.н., проф. Островський М. М.  відзначений державною нагородою України з нагоди Дня працівників освіти.

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

З 24 жовтня по 1 листопада триватиме Третя медична місія канадських медиків, котрі оперуватимуть поранених в АТО і під час Революції Гідності.

Оцініть матеріал!
(11 голосів)

Працівники кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» проф. Островський М.М., доц. Кулинич-Міськів М.О., ас. Савеліхіна І.О., ас. Бондаренко Т.Я., ас. Варунків О.І. 26-30 вересня 2015 року відвідали у складі української делегації 25-ий Міжнародний Конгрес Європейського респіраторного товариства, що відбувся в м. Амстердам, Нідерланди.

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

 

Нещодавно на честь святкування 70-ліття вишу відбулася виставка вишивки традиційного українського одягу, починаючи від XIX ст. і аж до нинішнього часу.

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Шановні лікарі, медуніверситет вітає Вас із професійним святом! Ви пов'язали свою долю з найблагороднішою професією – дарувати людям життя і здоров’я.

 

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

30 вересня – 1 жовтня в Яремче відбулася міжнародна конференція, присвячена 75-річчю з дня народження відомого вченого-анатома, засновника електронної мікроскопії професора Богдана Шутки.

 

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Ректорат Івано-Франківського національного медичного університету сердечно вітає увесь викладацький склад з нагоди святкування Дня працівника освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відчиняє двері у квітучий сад знань, науки, мудрості. 

Сторінка 1 з 103

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika