Вдовенко Адріана Василівна

Спеціалізована разова вчена рада ДФ 20.601.068 створена згідно наказу в.о. ректора Івано-Франківського національного медичного університету № 331-д від 14.03.2024 на підставі рішення Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету № 3 від 27.02.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Вдовенко Адріани Василівни на тему «Можливості мультипараметричного ультразвукового дослідження фетоплацентарного комплексу з обтяженим анамнезом коронавірусною хворобою COVID-19» в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина»

1. Голова ради – доктор медичних наук, професор Геник Наталія Іванівна, професор кафедри акушерства і гінекології ім. І.Д. Ланового, Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.
  2. Рецензент – доктор медичних наук, професор Бойчук Олександра Григорівна, професор кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти, Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.
  3. Рецензент – доктор медичних наук, професор Остафійчук Світлана Олександрівна, в.о. завідувач кафедри акушерства і гінекології імені професора І.Д. Ланового Івано-Франківського національного медичного університету, МОЗ України, м. Івано-Франківськ.
  4. Опонент – Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичний наук, професор Гичка Сергій Григорович, завідувач кафедри патологічної анатомії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, м. Київ.
  5. Опоненткандидат медичний наук, доцент Хлібовська Оксана Іванівна, доцент кафедри акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль.

Науковий керівник – доктор медичних наук, професор Рижик Валер’ян Миколайович, завідувач кафедри радіології та радіаційної медицини Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.

Інформація про призначення дати захисту Вдовенко Адріани Василівни.

Захист відбудеться 14 травня 2024 року о 13.00 годині, за адресою: 76018, м. Івано – Франківськ, вул. Галицька, 2. Центральний корпус Івано – Франківського національного медичного університету, зал засідань (другий поверх).

Долучитись до засідання разової ради ДФ 20.601.068 з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу можна за посиланням:

Покликання на трансляцію

Наказ про присвоєння ступеня доктор філософії

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Висновок наукового керівника

Дисертація

Електронний підпис до дисертації

Validation_Report

Опонент Гичка Сергій Григорович

Опонент Хлібовська Оксана Іванівна

Рецензія Остафійчук Світлана Олександрівна

Рецензія Бойчук Олександра Григорівна