ІФНМУ вітає з Міжнародним днем медичних сестер!

Сьогодні — день людей, без яких неможливо уявити сучасну медицину. Людей, які щодня тримають руку не лише на пульсі пацієнта, а й на пульсі людяності.
Медичні сестри та медичні брати — це про професіоналізм, витримку, швидкі рішення, турботу й неймовірну силу серця. Саме ви поруч у моменти тривоги, болю, відновлення та надії. Ваше «Все буде добре» часто лікує не менше за ліки.
Бути медичною сестрою сьогодні — означає вміти працювати у шаленому ритмі, постійно вдосконалюватися, підтримувати, рятувати та залишатися людяними за будь-яких обставин.
Івано-Франківський національний медичний університет щиро дякує кожному й кожній, хто обрав цей шлях. Пишаємося нашими студентами, викладачами, випускниками та всіма медичними працівниками, які щодня доводять: медицина — це не лише про знання, а й про велике серце.
Бажаємо сил, внутрішнього світла, професійного росту, вдячних пацієнтів, підтримки близьких і миру. Нехай у вашому житті буде більше усмішок, ніж чергувань, більше щасливих історій — ніж тривожних викликів.
Зі святом! 💙

Leave a Reply