Участь представників ІФНМУ в роботі україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»

Викладачі ІФНМУ: завідувачка кафедри громадського здоров’я Орина Децик, доцентка кафедри громадського здоров’я Ірина Стовбан та асистент кафедри терапії, сімейної та екстреної медицини ПО Андрій Геращенко взяли участь у тренінгу для тренерів/ок, викладачів/ок програми, для керівників та керівниць закладів ПМД з метою покращення менеджменту пацієнтів з неінфекційними захворюваннями в громадах, який відбувався в Кам’янці-Подільському 11-13 березня 2026 року.

Метою україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» є зменшення тягаря хвороб та запобігання передчасній смертності, підвищення тривалості життя чоловіків та жінок в Україні шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики та лікування неінфекційних захворювань.

Leave a Reply