Представник ІФНМУ виступив на науково-практичній конференції з дерматоонкології

26–27 червня 2025 року в онлайн-форматі відбулася IV науково-практична конференція, присвячена актуальним питанням діагностики та лікування пухлин шкіри. Участь у заході взяли відомі професори та провідні фахівці в галузі дерматоонкології, серед яких — Богдан Литвиненко, Олександр Літус, Сергій Коровін, Людмила Болотна та інші.

Івано-Франківський національний медичний університет на конференції представив доцент кафедри дерматології Марʼян Волошинович. Він виступив із доповіддю на тему «Збільшена дермоскопія / Magnified dermoscopy: теоретичні основи та практичне використання».

Цьогорічна конференція зібрала лікарів різних спеціальностей, які залучені до раннього виявлення та лікування онкологічних захворювань шкіри. Учасники обговорили новітні методики діагностики, клінічні випадки, підходи до міждисциплінарної взаємодії та важливість підвищення обізнаності серед фахівців.

Організатори конференції підкреслили, що зростання захворюваності на рак шкіри в Україні потребує особливої уваги до вдосконалення підготовки медичних кадрів і впровадження сучасних знань у практику. Вчасна діагностика й обґрунтоване лікування — ключові чинники, які визначають успішність боротьби з дерматоонкологічними захворюваннями.

Leave a Reply