19 жовтня студенти фахового медичного коледжу відвідали найбільше високогірне озеро Українських Карпат – Синевир.
Ініціаторами подорожі стали викладачі коледжу – Олена Гайдукевич та Володимир Левандовський.
18 студентів першого, другого та четвертого курсів мали змогу відволіктися від щоденної метушні та «перезавантажитись» на лоні природи до наступних робочих днів. Вони не тільки ознайомилися із красою Національного природного парку «Синевир», але й скуштували традиційні гуцульські страви, серед яких був всім відомий банош.
Окрім цього, здобувачі освіти побачили цікаву флору карпатських лісів та спільно виконали багато українських пісень.




