Протягом минулого тижня на кафедрі стоматології післядипломної освіти ІФНМУ проведено тематичне навчання (майстер-клас, фахова школа, семінар) для лікарів-стоматологів терапевтичного, ортопедичного та ортодонтичного профілю!
Заходи зареєстровано у Центрі тестування при МОЗ України!
Лікарі-стоматологи терапевти отримали нові знання щодо ендодонтичного лікування зубів, базові протоколи роботи із операційним мікроскопом. Лікарі-стоматологи-ортопеди удосконалили навички препарування зубів під безметалеві та металокерамічні ортопедичні конструкції, способи фіксації різновидів ортопедичних консрукцій. Лікарі-стоматологи ортодонти збагатилися інформацією щодо використання мікроіплантатів у повсякденній практиці та виготовлення елайнерів.
Тому окрім здобутих цінних знань та навичок, слухачі отримали бали БПР за успішне завершення навчання!
Запрошуємо лікарів на наші майбутні заходи!





