Шановні друзі, колеги, уся університетська родино! Завершується період мого перебування на посаді виконувача обов’язків ректора Івано-Франківського національного медичного університету.

Переді мною було два завдання: перше - провести вибори; друге - забезпечити функціонування нашого університету. Разом ми виконали ці завдання.

Я дякую всім нам, нашим студентам, професорсько-викладацькому складу, дякую всім працівникам університету, керівникам, проректорам за те, що кожен на своєму місці належно виконував свої функціональні обов'язки і забезпечував роботу нашого університету. Прошу вибачення у тих, кого, можливо, мимоволі образив, приділив замало уваги.

Вірю у розвиток нашої alma mater. Слава Івано-Франківському національному медичному університету! Слава Україні!