Протягом 27-29 березня 2024 року відбулася П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в онлайн режимі. Організувала та провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков.

Серед 485 учасників з усіх куточків України та Європи представлені заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), центри професійного розвитку педагогічних працівників.

Для учасників виставки напередодні оголосили виставкові конкурси. У межах виставки «Сучасні заклади освіти» для учасників були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 14-ти тематичних номінацій.

Відтак,  Івано-Франківський національний медичний університет отримав такі нагороди:

• диплом за презентацію досягнень, активну участь і значний внесок у розвиток сфери освіти й науки України;
  • Золоту медаль у номінації "Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інтеграції освіти України в європейський освітній простір";
  • Гран-Прі "Вища освіта України".

Крім того, сертифікатами та почесними грамотами нагородили й працівників ІФНМУ.