У вівторок, 26 березня, на кафедрі фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії за ініціативи студентського парламенту розпочався IX розіграш Кубка ІФНМУ з мініфутболу.

Цього року учасниками змагань стали дев’ять команд, що представляють студентів медичного, стоматологічного факультету, факультету підготовки іноземних громадян та фахового медичного коледжу. Участь бере й команда лікарів-інтерні.

Відтак, результати першого дня змагань: Лейкасл (2 курс медичний факультет) ФК Буклет (5 курс, стоматологічний факультет) 1:5 - Маверік (4 курс, медичний факультет) – Лейкасл (2 курс медичний факультет) 5:1 - Маверік (4 курс, медичний факультет) – ФК Буклет (5 курс, стоматологічний факультет) 0:2 - SPARTAN FC (6 курс, ФПІГ) – Метан (1 курс, медичний факультет)

Після другого дня змагань, який відбувся 27 березня, отримали результати: - SPARTAN FC (6 курс, ФПІГ) – ФК Пантера (2 курс, стомат. факультет) 0:5 - Метан (1 курс медичний факультет) – ФК Пантера (2 курс, стомат. факультет) 2:0 - Техніки (2 курс, Ортопедична стоматологія (коледж)) – Вулкан (3 курс, медичний факультет) 2:5 - ЕСКУЛАБ (Інтерни 2 рік)– Техніки (2 курс, Ортопедична стоматологія (коледж)) 8:2 - Вулкан (3 курс, медичний факультет) – ЕСКУЛАБ (Інтерни 2 рік) 0:6

Отже, у фінальну частину вийшли команди ФК Буклет, Метан та ЕСКУЛАБ. Для вирішення четвертої команди в понеділок, 1 квітня, між собою зустрінуться команди, які зайняли друге місце у своїх групах. Це Маверік, ФК Пантера та Вулкан.

У середу, 3 квітня, з 17:00 до 19:00 год. відбудуться півфінальні матчі, а також ігри за 3 місце і 1 місце.

Приходьте підтримати своїх фаворитів!