У середу, 27 березня, Івано-Франківський національним медичний університет відвідав засновник «BrainAlive Research» Gaurav Dubey та передав вишу допомогу – останнє досягнення технології інтерфейсу «мозок-комп’ютер» («brain-computer interface»).

Ця технологічна новинка позитивно вплине на дослідження та клінчну практику в неврології та нейрореабілітації

«Ділячись ресурсами та досвідом, ми можемо сприяти значним досягненням, які принесуть користь нашим організаціям та суспільству в цілому», - зазначає Gaurav Dubey.

Івано-Франківський національний медичний університет глибоко цінує співпрацю з «BrainAlive Research» та щиро дякує за передану допомогу - нейродевайс, адже це шлях до вирішення ключових викликів у дослідженнях нейронауки та реабілітації.