З 24 лютого по 1 березня 2024 року в Коломиї проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу. Серед призерів - асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Сергій Колосовський.

Так, Сергій Олексійович здобув друге місце у Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи серед ветеранів. Крім того, команда Івано-Франківської області зайняла третє командне місце в чемпіонаті серед ветеранів з-поміж усіх областей України.

«Не тільки студенти ведуть активне життя та займаються спортом, а й викладачі. Так, один із наших асистентів - Сергій Колосовський, який є лікарем-анестезіологом, лікарем спортивної медицини, асистентом кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, заслуженим лікарем України - став призером Чемпіонату України, що є дуже приємно», - говорить завідувач кафедри фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії Володимир Левко.

Вітаємо Сергія Колосовського з нагородою й бажаємо нових перемог!