У вівторок, 26 вересня, відбулося засідання Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету, яку очолив в.о. ректора Микола Островський. Зібрання організували в центральному корпусі ІФНМУ.

На порядку денному були такі питання:

1. Презентація фонду «САН» (доповідач голова благодійного фонду «САН» Тарас Герула);
  2. Про присвоєння вчених звань (доповідач вчений секретар, професор Руслан Козовий);
  3. Про підготовку корпусів ІФНМУ до опалювального сезону та забезпечення житлово-побутових умов студентів та навчальної бази ІФНМУ (доповідачі: голова внутрішнього аудиту професор Роман Яцишин та помічниця ректора Тетяна Типусяк);
  4. Різне.

Крім того, на засіданні Вченої ради нагородили Грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики викладачів ІФНМУ.

Наприкінці засідання обговорили та прийняли відповідні рішення по інших, актуальних для університетської спільноти, питаннях, зокрема щодо рекомендації до друку методичних рекомендацій та журналу «Art of Medicine».