З 11 по 13 липня викладачі Івано-Франківського національного медичного університету відвідали третю, фінальну, сесію «Школи позамедичної освіти».
Подія відбулася на базі готельно-відпочинкового комплексу «Бухта Вікінгів», Старе Село, Львівська область. Захід організував Український центр охорони здоров’я (UHC) у рамках Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».
Третя сесія «Школи позамедичної освіти» під назвою «Про людину» була спрямована на розвиток гуманітарної складової, критичного мислення та етичності прийняття рішень.
У роботі сесії взяли участь доцент кафедри судової медицини, медичного та фармацевтичного права Володимир Волошинович, асистентка кафедри гістології, цитології та ембріології Інна Марків, асистентка кафедри педіатрії Анастасія Стефанишин та асистентка кафедри загальної практики – сімейної медицини та реабілітації Тетяна Мізюк.
Спікерами на сесії були Наталія Рябцева, Валерій Пекар, о. Павло Худ, Богдана Неборак та Євген Фєдєчкін. Вони обговорювали такі питання, як еволюція мислення, лідерства та менеджменту, етики прийняття рішень, читання як демократичної практики та впливу особистості на процес відновлення.
«Школа позамедичної освіти» стала цінним досвідом для учасників, розширивши їхні горизонти, давши відповідь на питання, як працювати найефективніше та більш результативно на своєму місці, а також надихнувши на активні зміни у своєму освітньому середовищі.








