З Днем медичного працівника!

Дорога університетська родино, шановні колеги!

Сьогодні День медичного працівника і я хочу щиро привітати кожного, хто стоїть на варті людського здоров’я!

Бути лікарем – це завжди виклик: ми ніколи не знаємо, які випробування очікують нас попереду!

Особливо хочу подякувати тим, хто в зоні бойових дій рятує наших захисників-воїнів; тим, хто творить дива в операційних; тим, хто лікує не лише тіло, але й душу, і тим, хто передає свої знання і досвід майбутньому медицини – нашим студентам!

Ваша праця безцінна! Як казав давньогрецький хірург Герофіл, без здоров’я і мудрість, і мистецтво, і сила втрачають сенс.

Тож бажаю вам витримки, терпіння і наснаги. Бути лікарем – це нелегка праця, але всі ми розуміємо, що це не просто професія, а й покликання.

Сьогодні наш день! Наше свято! Ми обрали цю спеціальність невипадково, бо медицина – всередині кожного з нас назавжди!

З Днем медичного працівника!

Слава Вам! Слава Україні!

З повагою – ректор Роман Яцишин.

Leave a Reply