В четвер, 25 травня, завершилась підсумкова атестація випускників медичного факультету ОПП Медицина.
Всі здобувачі успішно склали іспити, а Екзаменаційна комісія загалом позитивно оцінила організацію проведення ОСКІ та рівень підготовки випускників.
Бажаємо випускникам стати добрими лікарями після закінчення інтернатури!








