В ІФНМУ завершився ОСКІ для студентів ОПП «Медицина»

В четвер, 25 травня, завершилась підсумкова атестація випускників медичного факультету ОПП Медицина.

Всі здобувачі успішно склали іспити, а Екзаменаційна комісія загалом позитивно оцінила організацію проведення ОСКІ та рівень підготовки випускників.

Бажаємо випускникам стати добрими лікарями після закінчення інтернатури!

Leave a Reply