Студенти І курсу медичного факультету ІФНМУ зібрали 60 тисяч гривень на дрони

Деканат медичного факультету висловлює подяку студентам-першокурсникам, які зібрали 60 тисяч гривень для закупівлі дронів для 3-ої штурмової бригади.

Таку ініціативу запропонувала староста  потоку 1М Ангеліна Антоненко на пропозицію заступниці ректора з виховної роботи М.І.Гуцол.

До зібраної суми додали кошти 22 тисячі з акції “80 гривень до 80-річчя ІФНМУ” та інші донати від викладачів та студентів ІФНМУ і передали разом 90 тисяч на закупівлю 4 дронів.

Пишаємося нашими студентами та цінуємо внесок кожного! В єдності наша сила!

Leave a Reply