Учора, 12 лютого, Івано-Франківський національний медичний університет з робочим візитом відвідали директорка Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Тетяна Кудик та співробітники департаменту з метою ознайомлення з роботою Університетської клініки в умовах переходу на роботу за програмами медичних гарантій.


За результатами візиту відбулася нарада за участю ректора ІФНМУ професора Романа Яцишина, під час якої обговорили особливості функціонування Університетської клініки у 2025 році та перспективи її розвитку, а також можливості розширення надання медичних послуг за пакетами програми медичних гарантій.

Як відомо, пакети медичних гарантій визначають перелік медичних послуг, які держава зобов’язується оплачувати для пацієнтів, сприяючи забезпеченню доступу до якісної медичної допомоги.
