Студентка 6 курсу Маргарита Козуб отримала відзнаку від командира 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка ЗСУ «За готовність підтримати українських оборонців у найжорстокіші для країни часи, потужну та своєчасну допомогу!».
На прохання командира подяку було вручено на ректораті керівництвом університету.
Пишаємось нашими студентами.
Разом до перемоги!


